Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Víkendové výsledky reprezentací ČR 21, 19 a žen

Víkendové výsledky reprezentací ČR 21, 19 a žen

Češky neuspěly se Slovenkami ani ve druhém utkání. Devatenáctka vysoko vyhrála

Nedělní program v Ostravě odstartoval dopolední odvetou ženských futsalových reprezentací, ve kterém Češky podlehly Slovenkám 2:6. Po nich se utkaly oba výběry do 19 let a Češi zvítězili vysoko 7:2.

Ženy: Česká republika – Slovensko 2:6 (1:4)

Branky: 15. Šturmová (Skálová), 16. Skálová (Šturmová) – 3. Lišková (Wienerová), 4. Wienerová (Hanková), 9. Tyčiaková (Lišková), 15. Rybanská (Jančová), 26. Lišková (Tyčiaková), 31. Tyčiaková (Lišková).
ČR: Kuglerová (Bubelová) – Honková, Sedlačíková, Folprechtová, Skálová, Plháková, Molková, Švábová, Krejčová, Komárková, Šturmová, Soušková, Špičková. Trenér Michal Odehnal.

Hodnocení trenéra Michala Odehnala: „Odvetný zápas jsme celkově nezvládli. Nesplnili jsme prakticky nic z toho, co jsme si do dnešního zápasu řekli, že chceme dělat. Hra byla opatrná, až ustrašená, na rozdíl od soupeře, který byl všude rychlejší a tvrdší. Toto utkání nám ukázalo, kde máme velké prostory ke zlepšování a teď je jen na nás, jak s tím naložíme.“

U19: Česká republika – Slovensko 7:2 (0:2)

Branky: 23. Vaněk (Zápotočný), 23. Janouš (Vaněk), 31. Zápotočný (Habart), 33. Perina (Janouš), 36. Zápotočný, 38. Knobloch, 39. Perina (Janouš) – 12. Haramia, 16. Haramia.
ČR: Jerasov, Džudža – Vaněk, Hudousek, Hynek, Knobloch, Habart, Perina, Havel, Ježek, Raisigl, Jar. Zápotocký, Janouš, Ji. Zápotocký. Trenér Martin Brůna.

První den v Ostravě české reprezentace nevyhrály

V ostravské hale Dubina se v sobotu odehrály dva přípravné zápasy reprezentací žen a U19. Oba celky se utkaly se Slovenskem.

Ženy: Česká republika – Slovensko 1:3 (1:1)

Branky: 7. Soušková (Honková) – 16. Wienerová (Hanková), 30. Wienerová (Tyčaková), 37. Wienerová.
ČR: Pavlisová (Marešová) – Folprechtová, Skálová, Plháková, Honková, Kotalová, Zomberová, Švárová, Krejčová, Komárková, Soušková, Špičková, Šimicová. Trenér Michal Odehnal.

Hodnocení trenéra Michala Odehnala: „Zápas se mi hodnotí těžko. Na jednu stranu jsem s některými věcmi spokojený, na druhou mě některé věci mrzí. Mrzí mě především první a druhý obdržený gól, kdy jsme selhali v taktických věcech. Plus špatně sehraná power-play, kdy jsme nevyužili pasivního bránění soupeře, báli se jít do nacvičených kombinací a do zakončení samotného. Naopak jsem spokojený, že jsme si vyzkoušeli nové signály a ve většině případů je zahráli relativně dobře. Určitě bych pochválil i nové hráčky, pro které byl zápas jejich první. Máme na čem stavět a to je velice důležité pro další práci.“

U19: Česká republika – Slovensko 3:3 (2:2)

Branky: 18. Knobloch (Perina), 19. Knobloch, 20. vlastní – 5. Jančula (Jakubík), 8. Oziba (Matis), 39. Rusnák (Oziba).
ČR: Jerasov (Džudža) – Vaněk, Hudousek, Hynek, Knobloch, Habart, Perina, Havel, Ježek, Raisigl, Jar. Zápotocký, Janouš, Ji. Zápotocký. Trenér Martin Brůna.

Reprezentaci do 21 let srazila rychlá trefa Slováků

Ani souboj o třetí místo na francouzském turnaji české futsalové reprezentaci do 21 let nevyšel. Tým Marka Kopeckého podlehl Slovensku 1:3.

Českému celku vůbec nevyšel vstup do utkání. „V patnácté vteřině jsme dostali první gól,“ líčil trenér týmu Marek Kopecký a zhodnotil zbytek první půle: „To nám kompletně narušilo taktický záměr a museli jsme začít dobývat slovenskou obranu, kdy Slováci čekali na své šance, které přišly a poločas skončil 3:0.“

Po přestávce se Češi prosadili jen jednou. Gól vstřelil slávista Sita. „Druhý poločas se odehrával v podobném duchu. Klukům nemůžu upřít snahu, ale ve finální fázi a v koncovce jsme byli celý turnaj bezzubí,“ dodal Kopecký.

U21: Slovensko – Česká republika 3:1 (3:0)

Branka ČR: Sita.
Česká republika: Vondráček (21. Javorski, Žežulka) – Balog, Blahuta, Hromek, Dziuba, Havrda, Kamenský, Lehner, Maur, Nečas, Rajnoch, Sita. Trenér Marek Kopecký.

V kvalitním utkání pODLEHLA jednadvacítka o gól Slovincům

Česká futsalová reprezentace do 21 let odcestovala na turnaj do Francie. V pátek odehrála semifinálový zápas proti Slovinsku. Po prohře 2:3 se utká v sobotu o bronz se Slovenskem.

„I přes prohru 2:3 musím kluky pochválit,“ řekl trenér české reprezentace U21 Marek Kopecký. Podle něj odehrál tým dobré utkání: „Odehráli jsme velmi kvalitní zápas. Když jsme Slovince přehrávali, bohužel jsme ztroskotali na neproměňování šancí, což je naše bolest dlouhodobě.“

„Je mi kluků líto, ale dokázali si, že dokážou přehrát tak kvalitního soupeře, jako bezesporu Slovinci jsou. A je to pro ně obrovská motivace do další práce. Nikdy se nechci vyjadřovat k výkonu rozhodčích, ale čtyři vteřiny před koncem v jasné situaci byl podražen zezadu náš hráč v pokutové území, ale bohužel k údivu celé haly zůstala píšťalka němá,“ mrzelo Kopeckého.

U21: Slovinsko – Česká republika 3:2 (3:1)

Branky ČR: Dziuba, Blahuta.
Česká republika: Žežulka (Javorski, Vondráček) – Balog, Blahuta, Hromek, Dziuba, Havrda, Kamenský, Lehner, Maur, Nečas, Rajnoch, Sita. Trenér Marek Kopecký.