Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Satani k nelibosti trenéra podstoupili vítěznou přípravu na Silvestra

Do druhé poloviny druhé ligy Západ vstoupili futsalisté Kladna vítězně. S Turnovem to ale neměli vůbec snadné. „Vyhráli jsme vyloženě silou vůle,“ konstatoval trenér Jiří Veselý po těsném výsledku 6:5.

Východočeši dokonce měli v poločase k dobru dvoubrankový náskok, přičemž je ctila vysoká produktivita. Z pěti střel vytěžili tři branky a ještě tyčku! Za to jejich protivník v koncovce doslova hořel. A ložených šancí přitom neměl málo.

„Byl to po zápas, v kterém by někteří naši hráči netrefili ani vrata od stodoly. Klidně by se to mohlo vysílat na Silvestra. Viděl jsem na klukách v poločase, že rozdíl v koncovce je pro ně frustrující,“ řekl kladenský kormidelník a ocenil morál týmu.

„Dřeli jsme a nakonec se nám to podařilo otočit,“ pochvaloval si. Satani vedli 5:4 avšak ani to nebyl konec jejich starostí. Potom, co v obrovské šanci trefili tyčku zívající brány, soupeř z protiútoku vyrovnal!

„Ani to nás nesrazilo. Silou vůle jsme dotlačili míč do brány a v power play jsme si těsnou výhru pohlídali,“ uvedl Veselý.

Kladno je před letošními dohrávkami páté a v novém roce ho čeká v hlavním městě souboj s Wizards.