Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Satani porazili posledního a brousí si zuby i na favority

Satani porazili posledního a brousí si zuby i na favority

Futsalisté Kladna splnili povinnost. První polovinu soutěže zakončili výhrou nad posledním celkem druhé ligy Západ Jerigem Plzeň 4:2 (3:0, Jaráb 2, Vašák 2).

„Po dlouhé době jsem byl v klidu. Od začátku jsem viděl, že jsme lepší,“ prohlásil kouč vítězů Jiří Veselý s tím, že souboje se Západočechy jsou si podobné – nepadá v nich mnoho branek.

Hosté hráli od začátku velmi dobře v hlubokém obranném bloku, který favorit dokázal překonat až po standardkách. „Soustředili jsme se na ně a vstřelili tři krásné góly po secvičených signálech, které nám v poslední době vychází,“ pochvaloval si Veselý a trošku zalitoval, že ke konci obdrželi dvě branky. Mladý gólman Koco tak přišel o první nulu ve své krátké ligové kariéře.

„Musím ale říct, že jinak kluci zvládli utkání s velkou bravurou. Byli jsme konečně kompletní a doufám, že v pátek s Turnovem to potvrdíme,“ řekl kladenský kormidelník.

Zápas s desátými Východočechy (4:4) začíná ve 20.00 hodin a Satani tím zahájí odvety. Další povinnou výhrou by se rádi přiblížili špičce tabulky.

Zatím jsou pátí a jaké budou skutečné ambice se uvidí až v novém roce, kdy je po souboji s Wizards (5:3) čekají zápasy s lídry tabulky Perštejnem (1:4) a Krupkou (2:4).

„V nejsilnější sestavě jsme schopní je porazit,“ míní Veselý.

Zdroj: https://kladensky.denik.cz/fotbal_region/satani-porazili-posledniho-a-brousi-si-zuby-i-na-favority-20211209.html?fbclid=IwAR21PA1-IRQvFYz4maiuPsdfsfYOnivdbZfAA1qQEiuXnSed4RHw9iu7ZWo