Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
REFERÁTY A STATISTIKY PO 9. KOLE STČ. KRAJSKÉHO PŘEBORU

Události 9.kola

Kladenský Brazil si drží neporazitelnost a devíti bodový náskok na čele tabulky, nyní naděli desítku slánskému MCE. Nováček z Kutné Hory si připsal druhou výhru v soutěži, body si přiváží trochu nečekaně z Kralup a bodově se dotáhl na slánský Hrasl. Benešovští Tenisáci řádí na slánské palubovce, poslední dvě utkání znamenali dvě výhry a skóre 26:3, tentokrát to odnesl Hrasl Slaný 15 góly. Třebusické PK si veze dvoucifernou výhru z Kolína, kterému také uštědřil dvoucifernou porážku a již je druhý. Vedení v aktivitě ještě navýšil Vymětalík V. z Kralup, 33 (20+13), nejlepším střelcem soutěže zůstává s 23 góly Volf L. z MCE Slaný.

Statistiky:

V dalším kole dopadl souboj domácí – hosté lépe pro hostující celky v poměru 1 0 3. Jediný kdo uhájil domácí palubovku je Kladno v duelu s MCE Slaný. Urodily se hned tři dvouciferné výsledky, Benešov nasázel 11 branek Hraslu Slaný, desítky inkasovaly Kolín od Třebusic a MCE Slaný od Kladna. Dva duely nabídly shodný počet nejvíce branek v utkání, a to po 15, Kladno-MCE Slaný, a ten samý výsledek Kolín-Třebusice. K utkáním nastoupilo celkem 65 hráčů, nejvíce jich nastoupilo v utkání Kolína s Třebusicemi, celkem 18, nejvíce hráčů nominoval Kolín, a to 11, nejméně jich nasadily Kladno, MCE Slaný Třebusice, jen po 7 hráčích. Celkem bylo vstřeleno 56 branek (průměr na zápas 14,00), domácí jich vstřelili 22 (průměr na zápas 5,50), hosté se trefili 34x (průměr na zápas 8,50). Toto kolo sledovalo celkem 66 diváků, nejvíce si jich našlo cestu do kladenské haly, a to 26. Uděleny bylo 6 žlutých karet. Hrálo se opět slušně bez vyloučení. Nejvíce akumulovaných faulů nasbíraly MCE Slaný a Benešov, celkem po 9, nejslušnějšími celky v této činnosti bylo Kladno, jen se 3 fauly.

Kladenský Brazil potvrdil v utkání se slánským MCE roli favorita a nadělil soupeři desítku, domácí byli po většinu utkání lepším celkem, Havlíček R. si vystřelil hattrick, hosté favorita trápili jen v úvodní části hry, 4 góly Žahoura M. na body nestačily. Domácí měli od začátku mírnou převahu a také velice brzy šli do vedení, po 2 minutách hry Havlíčkem. Soupeř však velice brzy zareagoval a dvěma góly strhl vedení na svoji stranu, nejprve se vyrovnání postaral kanonýr Volf L. a poté trefil svoji branku v tomto utkání Žahour M. Radost hostům však vydržela jen krátce, v té samé minutě hostitel srovnává Čičmancem L. Další branky do přestávky dávali jen domácí, vedení jim vrátil Dlouhý, další pojistky přišly z futsalek Neumanna R., Nesládka A. a podruhé se trefil Havlíček. Čtyřbrankové vedení v polovině utkání dávalo domácím klid do zbytku hry. Hosté ještě trochu zdramatizovali vývoj utkání třemi góly Žahoura M., ale vyrovnat se jim již nepodařilo a další střelec u hostů již nebyl. V závěrečné pětiminutovce hostitel přidal další čtyři branky a stihl soupeři tak nadělit nepopulární desítku. Havlíček R. se zkompletoval hattrick, podruhé se trefil Čicmanec L. a mezi dvougólové střelce se zařadil také Čampulka D. Kladno si nadále udržuje na čele soutěže luxusní devíti bodový náskok, hned trojice hráčů, Neumann R., Čičmanec L. a Havlíček R. si prodlužuje 100 % bodovou aktivitu. MCE utrpělo druhou těžkou porážku v řadě a nyní kleslo na pátou příčku tabulky, jediný Volf L. dokázal bodovat ve všech 9 utkáních.

Kutnohorské N.P.C. si veze všechny body z Kralup, hosté prokázali lepší koncovku, domácí kapitán Vymětalík V. byl příliš osamocený, domácím nepomohla ani power-play. Utkání začalo celkem vyrovnaně, jako první měnili skóre hosté Králem po 3 minutách hry. Domácí odpověď však byla blesková, vyrovnání zařídil Vymětalík V. Začala přetahovaná o výsledek. Hostitel se sice po 10 minutách hry dostal do vedení Márou M., ale poté již své šance proměňovali do přestávky jen hosté. Po dvou minutách srovnává stav zahraniční posila Tugsmandakh M. a dvě další branky těsně před poločasovým hvizdem od kapitána Pacáka M. a Laštovky D. dali větší klid hostům větší klid a náskok do druhého poločasu. Domácí ofenzivu táhl kapitán Vymětalík V., ale jen jeho branky tentokrát na body nestačily. Dvě první jeho trefy ve druhé části hry znamenaly kontaktní branky, ale vždy přišel kontr hostů, kteří drama nepřipustili. Nejprve se trefil hostující Mukařovský D. a podruhé v tomto utkání Tugsmandakh M. Po této dvoubrankové ztrátě se domácí odhodlali k power-play, která ovšem nepřinesla požadovaný účinek. Hosté se prosadili ještě dvakrát, svůj druhý gól trefil Král a mezi střelce se zapsal také Biroš M. Domácí již jen trochu upravili nepříznivý stav čtvrtou trefou Vymětalíka. Zasloužená výhra hostů, Pacák M. si udržuje nadále 100 % bodovou aktivitu a společně s Birošem M. jsou nejlepšími střelci týmu. V každém utkání bodoval také domácí Vymětalík V., který bezpečně vede aktivitu a s 20 góly je nejlepším střelcem svého klubu.

Třebusické PK udělilo domácímu kolínskému SKP lekci z produktivity, domácím totálně odešla koncovka a zaslouženě inkasovali desítku, na které se sami podíleli dvěma vlastenci, hostující Hink J. a Šerák M. si vystřelili hattricky. Herní převaha byla na straně hostitele, zejména po změně stran, ale soupeř ho trestal z rychlých brejků. Skóre otevřeli hosté již po 4 minutách Hinkem J. Domácí sice srovnali brzy Kovaříkem J., ale další svoje vyložené tutovky spalovali, netrefovali ani prázdnou třebusickou branku, pohrdli i penaltou. Soupeři umožnili přecházet do kontrů, a ještě do poločasu si vytvořili dostatečné sedmibrankové vedení. Nejprve hostům vrátil vedení Dráb V., Hink J. s Šerákem M. stihli zkompletovat hattricky, trefil se i Měkota O. Druhé dějství zpočátku další změny stavu nepřineslo, hostům stačil náskok z první půle, dvě branky si domácí vstřelili sami. Střelecké trápení hostitel trochu zmírnil až v závěrečné čtvrtině utkání, kdy již bylo o výsledku rozhodnuto, 2x se trefil Váňa P., po jedné brance přidali ještě Hejduk Z. a podruhé se trefil Kovařík J. Oběma celkům chybělo několik opor, hosté se s tím vypořádali podstatně lépe a posunuli se na druhou příčku tabulky. Nejlepším střelcem Kolína je Váňa P. s 8 góly, u Třebusic vládne střelecky Hink J. s 15 brankami.

Benešovští Tenisáci připravili domácímu slánskému Hraslu krutou dvoucifernou porážku, svého hostitele, který měl územní převahu, trestali za individuální chyby z rychlých brejků. Domácím navíc vůbec nevycházela koncovka, a tak se narodil poměrně jednoznačný výsledek, který moc neodpovídá průběhu hry. Hosté zaskočili domácí celek již v úvodu třemi góly, o které se postarali po pěkných akcích Stibůrek F., Šlejmar J. a Průcha Š. Zaskočení domácí sice získávali převahu, ale soupeř dobře bránil a vyrážel do smrtících brejků, které přinesly pětibrankový poločasový náskok. Po 14 minutách se podruhé trefil Průcha Š. a těsně před přestávkou se prosadil i Sklenička M. Po změně stran se hra celkem vyrovnala, přibylo více osobních soubojů, ale nadále se hrálo v duchu fair-play. Hosté trestali individuální chyby domácích hráčů a své vedení neustále navyšovali. Ve 22 minutě hry si zkompletoval hattrick Průcha Š. Poté domácí smazali konečně+ nulu na svém kontě Landvojtovičem J. ml., ale byla to jen kosmetická úprava skóre. U hostů si vystřelil hattrick i Sklenička M., Průcha Š. se zastavil na čísle pět a podruhé se prosadil ještě Stibůrek F. Tenisáci Benešov stoupají tabulkou, již jsou třetí, Průcha Š. se bodově prosadil ve všech svých 8 vystoupeních, nejlepším střelcem týmu je Sklenička M. se 14 góly. Nejlepšími střelci Hraslu Slaný jsou s 8 góly Klusáček P. a Kuba O.

Střelcem kola se stal s 5 góly Průcha Š. z Benešova. Nejlepším asistentem, nahrával celkem na čtyři branky, byl Maroušek J. z MCE Slaný.

Statistiky: 1700 branku MCE Slaný trefil ve 13 sezóně Žahour M. Svou 100 branku si vystřelil v 15 sezóně Mára M. z Kralup. Svůj 200 bod aktivity vybojoval v 9 sezóně Maroušek J. z MCE Slaný 203 (98+105). Svůj 200 bod v aktivitě zaznamenal v 11 sezóně Šerák M. z Třebusic 201 (97+104).

čekatelé: Zlata René (MCE Sl) – 1 branka do stovky, 9 sezóna, Husárek Dalibor (MCE Sl) – 1 asistence do  stovky, 7 sezóna, Maroušek Jan (MCE Sl) – 2 branky do stovky, 9 sezóna, Moravec Lukáš (AFC Kralupy) – 4 body do čtyřstovky 396 (209+187), 14 sezóna, Koláček Libor (AFC Kralupy) – 1 asistence do stovky, 11 sezóna, Šerák Radek (PK Třebusice) – 3 body do třístovky, 297 (115+182), 9 sezóna, Šerák Martin (PK Třebusice) – 3 branky do stovky, 11 sezóna, Kubín Martin (PK Třebusice) – 7 asistencí do stovky, 13 sezóna,  Zelenka Martin (FC Brazil Kl) – 1 bod do stovky, 99 (60+39), 7 sezóna, Říčka Jiří (MCE Sl) – 13 bodů do čtyřstovky 387 (265+122), 12 sezóna, Fedrhanc A. (Třebusice) – 11 asistencí do stovky, 7 sezóna, Pospíšil M. ml. (MCE Sl) – 13 branek do stovky, 7 sezóna, Nachtigal L. (Brazil Kl) – 13 bodů do stovky, 87 (39+48), 6 sezóna, Hrdlička Jiří (Hrasl Sl) – 13 bodů do stovky 87 (60+27), 4 sezóna, Klusáček P. (Hrasl Sl) – 8 bodů do stovky, 92 (55+37), 4 sezóna, Hocek P. (Benešov) – 9 bodů do stovky 91 (61+30), 5 sezóna

Sestava 9.kola:

Franěk M. (Benešov) 2x – Průcha Š. (Benešov), Hink J. (Třebusice) 3x, Vymětalík V. (Kralupy) 5x, Havlíček R. (Kladno) 2x

O1A0901 FC Brazil Kladno – MCE Slaný 10 : 5 (6 : 2)

Rozhodčí: Laštovička Stanislav, Pejša Tomáš Diváků: 26 Místo konání: SH BIOS Kladno Datum konání: 5.12.2021 Výkop: 19:45 AF: D 1/2 – H 4/5 Fair play (trestné body): D 7 – H 13
Branky (asistence): 2. Havlíček Robin, 7. Čičmanec Lukáš (Havlíček Robin), 13. Dlouhý Pavel (Čičmanec Lukáš), 14. Neumann Radislav (Čičmanec Lukáš), 18. Nesládek Aleš (Neumann Radislav), 20. Havlíček Robin (Neumann Radislav), 35. Havlíček Robin (Neumann Radislav), 36. Čampulka David (Havlíček Robin), 37. Čičmanec Lukáš, 38. Čampulka David (Nesládek Aleš) – 4. Volf Libor (Koula Štěpán), 7. Žahour Martin (Maroušek Jan), 22. Žahour Martin (Maroušek Jan), 25. Žahour Martin (Maroušek Jan), 26. Žahour Martin (Maroušek Jan)
ŽK: Dlouhý Pavel, Nesládek Aleš – Pustai Simon, Maroušek Jan
FC Brazil Kladno: Zelenka Martin, Neumann Radislav, Čičmanec Lukáš, Havlíček Robin, Čampulka David, Dlouhý Pavel, Nesládek Aleš
MCE Slaný: Pustai Simon, Volf Libor, Maroušek Jan, Koula Štěpán, Zlata René, Žahour Martin, Marek Matyáš Nejlepší hráči: Havlíček R. (Kladno), Žahour M. (MCE Slaný), Čampulka D. (Kladno)

O1A0902 AFC Kralupy – N.P.C. Kutná Hora 5 : 8 (2 : 4)

Rozhodčí: Svoboda Richard, Ježek Ondřej Diváků: 10 Místo konání: SH Kralupy Datum konání: 3.12.2021 Výkop: 20:30 AF: D 2/2 – H 2/2 Fair play (trestné body): D 4 – H 4
Branky (asistence): 4. Vymětalík Vladimír (Valda David), 10. Mára Michal (Vymětalík Vladimír), 21. Vymětalík Vladimír (Valda David), 26. Vymětalík Vladimír (Mára Michal), 29. Vymětalík Vladimír – 3. Král Michal, 12. Tugsmandakh Munkhbayasak (Biroš Martin), 19. Pacák Martin (Král Michal), 20. Laštovka David (Král Michal), 23. Mukařovský David (Vokoun Radek), 27. Tugsmandakh Munkhbayasak, 31. Biroš Martin, 33. Král Michal (Mukařovský David)
AFC Kralupy: Heimrath Pavel, Vymětalík Vladimír, Junek Petr, Mára Michal, Valda David, Karas Roman, Řenč Matěj, Harmáček Daniel
N.P.C. Kutná Hora: Vokoun Radek, Pacák Martin, Mukařovský David, Laštovka David, Laštovka Lukáš, Biroš Martin, Vokoun Lukáš, Tugsmandakh Munkhbayasak, Král Michal Nejlepší hráči: Vymětalík V. (Kralupy), Král M., Vokoun R. (oba Kutná Hora)

O1A0903 SKP Kolín – PK Třebusice 5 : 10 (1 : 8)

Rozhodčí: Kopic Miloslav, Vala Luboš Diváků: 20 Místo konání: SH SOŠ Kolín Datum konání: 3.12.2021 Výkop: 19:15 AF: D 3/5 – H 1/3 Fair play (trestné body): D 8 – H 6
Branky (asistence): 7. Kovařík Jakub (Metlushko Raman), 31. Váňa Petr (Kovařík Jakub), 32. Kovařík Jakub (Teplý Josef), 33. Hejduk Zdeněk (Váňa Petr), 38. Váňa Petr (Funda Ladislav) – 4. Hink Jaroslav, 7. Dráb Václav (Šerák Martin), 10. Šerák Martin, 11. Hink Jaroslav (Sedlák Michal), 13. Šerák Martin (Hink Jaroslav), 15. Měkota Ondřej (Šulc Kryštof), 16. Šerák Martin (Šulc Kryštof), 17. Hink Jaroslav (Šulc Kryštof), 28. Vlastní, 40. Vlastní
ŽK: 0 – Šulc Kryštof
SKP Kolín: Černý Jiří, Hejduk Zdeněk, Váňa Petr, Kovařík Jakub, Lengál Dominik, Teplý Josef, Jehlička Aleš, Škopek Michal, Funda Ladislav, Lev Lukáš, Metlushko Raman
PK Třebusice: Sedlák Michal, Hink Jaroslav, Dráb Václav, Měkota Ondřej, Šerák Martin, Šerák Radek, Šulc Kryštof Nejlepší hráči: Hink J. (Třebusice), Funda L. (Kolín), Šerák M. (Třebusice)

O1A0904 Hrasl Slaný – Tenisáci Benešov 2 : 11 (0 : 5)

Rozhodčí: Kalík Michal, Bázler Jiří Diváků: 10 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 3.12.2021 Výkop: 19:15 AF: D 2/4 – H 3/6 Fair play (trestné body): D 6 – H 11
Branky (asistence): 26. Landvojtovič Jan ml. (Klusáček Petr), 33. Klusáček Petr (Kuba Ondřej) – 1. Stibůrek Filip (Rabiňák Ondra), 2. Šlejmar Jakub (Krunert Michal), 4. Průcha Štěpán (Dvořák Daniel), 14. Průcha Štěpán (Krunert Michal), 20. Sklenička Martin, 22. Průcha Štěpán (Sklenička Martin), 29. Průcha Štěpán (Stibůrek Filip), 30. Sklenička Martin, 33. Stibůrek Filip, 39. Sklenička Martin (Šlejmar Jakub), 40. Průcha Štěpán (Stibůrek Filip)
ŽK: 0 – Rabiňák Ondra
Hrasl Slaný: Hrdlička Jiří, Landvojtovič Jan ml., Kuba Ondřej, Klusáček Petr, Landvojtovič Vít, Bosca Sospedra S., Bardoň Lukáš, Eichler Tomáš
Tenisáci Benešov: Franěk Michal, Krunert Michal, Rabiňák Ondra, Stibůrek Filip, Sklenička Martin, Dvořák Daniel, Průcha Štěpán, Šlejmar Jakub Nejlepší hráči: Průcha Š., Sklenička M. (oba Benešov), Klusáček P. (Hrasl Slaný)

Autor: Ing. Jiří Chaloupka, předseda Stč. KSF