Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Výsledky: Kladenští futsalisté naplno bodovali ve 2. lize i krajském přeboru

Výsledky: Kladenští futsalisté naplno bodovali ve 2. lize i krajském přeboru

1.FUTSAL liga

V důležitém souboji sestupem ohrožených celků si veledůležité vítězství připsal domácí ústecký Rapid.

FC Rapid Ústí n. L. – Žabinští Vlci Brno 7:3 (4:0)
Branky: 1. Fernando (Jiří Zápotocký), 3. Fernando (Jiří Zápotocký), 9. Mello (Jaroslav Zápotocký), 20. Mello (10 m kop), 27. Jaroslav Zápotocký (Výborný), 39. Gajdoš (Mello), 40. Gajdoš (Pedro) – 25. Starý (Chráscina), 39. Hromek (Chráscina), 39. Hromek (Chráscina).

2. FUTSAL liga

Kladenští futsalisté přivítali v neděli na své palubovce poslední plzeňské Jerigo a v nepříliš pohledném utkání ho porazili rozdílem dvou branek. Hosté se od úvodního hvizdu zaměřili pouze na úpornou defenzivu, kladenští pak dlouho hledali marně cestu k jejich brance. Naštěstí se trefovali po nacvičených signálech, a tak si v průběhu utkání vytvořili již čtyřbrankový náskok. Hosté v závěru hráli power-play, v níž pak vstřelili dvě branky a korigovali tak konečný výsledek.

Výsledky 11. kola 2. ligy – západ zde.

DIVIZE „A“

V nedělních duelech 7. kola divizní skupiny „A“ se radovali v obou případech hosté. Brandýsek přivítal v té době třetí celek tabulky, exdruholigový Pampuch Liberec a ač na to výsledek nevypadá, sehrál s ním vyrovnanou partii. Domácí dokázali v průběhu utkání stáhnout tříbrankový náskok hostí na rozdíl jediné branky, pokud by pak proměnili další příležitosti, mohlo se utkání vyvíjet jinak. Prosadili se však hosté, své vedení pak i přes snahu domácích stále navyšovali.

V souboji posledních pak vedli futsalisté domácího chomutovského Atletica po první půli nad Dobřichovicemi o tři branky, na zisk alespoň bodu to však domácím nestačilo. Skvělý výkon hostí ve druhém poločasu znamenal dokonalý obrat v celém utkání a jejich jednobrankovou výhru.

Výsledky 7. kola Divize „A“ zde.

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ PŘEBOR

V posledním duelu 9. kola krajského přeboru neponechali futsalisté vedoucího celku tabulky v neděli nic náhodě. V okresním derby měl kladenský Brazil více ze hry, i přes obrovskou snahu hostujícího MCE Slaný si pak připsal další výhru a nadále vede tabulky bez jediné porážky.

Výsledky 9. kola Stč. KP zde.