Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Aktualizováno – Pohárové semifinále již dnes, utkání v Teplicích se neuskuteční

Aktualizováno – Pohárové semifinále již dnes, utkání v Teplicích se neuskuteční

Dnešní utkání v Teplicích se ruší, viz. stránky Svarogu:
Utkání s Chrudimí se odkládá

Dnešní semifinálové utkání s Chrudimí se bohužel odkládá. V týmu domácích byl zachycen Covid 19.
Další informace přidáme později. 

Pohár SFČR pomalu vrcholí. Ve středu uvidíme dva parádní semifinálové zápasy v Edenu a Teplicích. Zápas ze severu Čech navíc můžete sledovat živě na Tipsportu a LSTV.

Pojďme popořadě. První semifinále se totiž rozehraje v Edenu. Od 19:30 hodin hostí SK Slavia Praha nedalekého soupeře SK Olympik Mělník. Náboj tomuto semifinále dodává i fakt, že vítěz utkání bude zároveň hostitelem finále Poháru SFČR 2021!

Forma obou mančaftů je rozdílná. Slávisté vyhráli osm soutěžních zápasů v řadě, ale v pátek prohráli hodně smolně v Teplicích, kde vedli 2:0, jenže domácí výsledek v závěru otočili. Navíc sešívaným chybí Radim Záruba. Mělník sice prohrál šest prvoligových zápasů za sebou, ale mezitím dvakrát uspěl v poháru a naposledy dokázal doma porazit Liberec 4:2. Oba celky se v letošní sezoně již potkaly. V ligovém utkání 29. října vyhrála Slavia na Mělníku 5:3! Na domácí palubovce je tedy favoritem utkání klub z Vršovic.

SK Slavia Praha – SK Olympik Mělník | ST 19:30 | SH Eden

Pohárová cesta Slavie: Termiti Loket – Slavia 0:9 (osmifinále), Slavia – Legia Hradec Králové 22:0 (čtvrtfinále).
Pohárová cesta Mělníku: Boca Juniors Krupka – Mělník 1:2 (osmifinále), FC Tango Hodonín – Mělník 3:6 (čtvrtfinále).
Textový přenos – Onlajny.com

Druhý zápas začne v teplické Sportaréně od 20:30 hodin. Fanoušci očekávají velmi vyrovnanou a atraktivní podívanou. Svarog FC Teplice hostí FK Chrudim. Tento duel vysílá živě Tipsport a LSTV. Utkání komentuje Martin Kameník.

Ve druhém semifinále se utkají celky s aktuálně nejlepší formou. Tepličtí vládnou neúplné tabulce 1. Futsal ligy a v letošní sezoně ještě nepoznali hořkost porážky! Naposledy Svarog prohrál paradoxně s Chrudimí, a to ve čtvrtém zápase semifinále play off hraném 14. května 2021 po výsledku 3:5. To měli ale Severočeši úplně jiný kádr, ze kterého zůstali jen dva hráči. Chrudimští mají ještě lepší bilanci. Nejenže v posledních čtyřech zápasech nastříleli 50 branek, ale také letos ještě neprohráli. Pokud ve dvou dohrávkách získají alespoň tři body, budou v čele prvoligové tabulky právě před Teplicemi.

V letošní sezoně na sebe oba celky narazily 19. října v Chrudimi. Skvělá podívaná skončila remízou 2:2. Na teplické palubovce se ale Východočechům dlouhodobě nedaří. Z posledních čtyřech zápasů tam Chrudim uspěla jen jednou.

Svarog FC Teplice – FK Chrudim | ST 20:30 | Sportaréna Teplice

Pohárová cesta Teplic: Teplice – Sparta Praha 6:4 (osmifinále), Interobal Plzeň – Teplice 2:4 (čtvrtfinále).
Pohárová cesta Chrudimi: FK Boca Chotěboř – Chrudim 1:12 (osmifinále), SKUP Olomouc – Chrudim 1:4 (čtvrtfinále).
Livestream | Textový přenos – Onlajny.com