Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
VÝSLEDKY: Teplice předvedly parádní obrat proti Slavii a odvrátily první prohru

VÝSLEDKY: Teplice předvedly parádní obrat proti Slavii a odvrátily první prohru

1. FUTSAL liga

V nejsledovanějším duelu dne se podařil skvělý obrat teplickým futsalistům, kteří po prvním poločase v bitvě se Slavií prohrávali již o dvě branky. Skvělým výkonem ve druhé části hry si domácí zajistili zisk tří bodů a nadále drží svou neporazitelnost.

Helas Brno – SK Interobal Plzeň 0:3 (0:1)
Branky: 9. Zdráhal (Künstner), 29. Seidler (Vnuk), 38. Vnuk (Kozár).

AC Sparta Praha 17 – FC Démoni Česká Lípa 3:1 (1:0)
Branky: 4. vlastní, 39. Neves, 40. Hora – 22. Maur (Zapletal).

SK Olympik Mělník – FTZS Liberec 4:2 (1:2)
Branky: 17. Miker (Šustr), 29. Novotný (Zdržálek), 36. Novotný (Gabčo), 39. Gabčo – 2. Díl (M. Bína), 20. Díl.

Svarog FC Teplice – SK Slavia Praha 3:2 (0:2)
Branky: 30. vlastní, 38. Adriano (Diece), 39. Pacheco – 13. Homola (Křemen), 15. Leovski (Sláma).

NEDĚLE 21. listopadu

FC Rapid Ústí n. L. – FK Chrudim (19:00, Lovosice)
SK Dynamo PCO České Budějovice – Žabinští Vlci Brno (19:00)

2. FUTSAL liga

V jediném pátečním duelu 9. kola západní skupiny druhé nejvyšší soutěže si v severočeském derby vezou z jablonecké palubovky překvapivě všechny bodu turnovští futsalisté.

FK GMM Jablonec n. N. – TJ FC Dalmach Turnov 4:5 (3:4)
Branky: 1. J. Mečíř (Mazánek), 9. P. Mečíř, 12. Mazánek (J. Mečíř), 21. Mazánek – 8. Svoboda (Prokopec), 12. Hurt (Novák), 12. Randák (Hurt), 17. Svoboda (Bakeš), 24. Randák (Novák).
____________________

1.FC Nejzbach Vysoké Mýto – SK Amor Kloboučky Vyškov 5:0 (2:0)
Branky: 5. Novotný, 17. Novák (Rajnoch), 35. Brychta (Velinský), 37. Novotný, 38. Novotný (Štanglica).

FC Atraps Modřice – FC Baník Ostrava 5:6 (2:1)
Branky: 7. Slováček, 18. Ryšavý (Tylč), 27. Ryšavý (Urbánek), 28. Fodor (Ryšavý), 38. Ryšavý – 20. Potůček, 24 Dziuba (Krakovčík), 35. Krakovčík (Kozelský), 38. Maleňák (Kozelský), 39. Maleňák, 39. Maleňák (Dziuba).

SOBOTA 20. listopadu

FC Baník Chomutov – FC Jerigo 1994 Plzeň (13:30)
Boca Juniors Krupka – Wizards DDM Praha 10 (18:00)
Morgan Commando Teplice – Absolut Černý Dub (20:00)

NEDĚLE 21. listopadu

TJ Spartak Perštejn – FK Boca Chotěboř (18:00)
____________________

SKUP Olomouc – FC Tango Hodonín (19:00)

DIVIZE „A“

V jediném utkání 5. kola divizní skupina „A“ si domácí Kadaň připsala plný počet bodů po vítězství nad dobřichovickým Sokolem.

Výsledky a další program 5. kola Divize „A“ zde.

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ PŘEBOR

Oba duely 7. kola Středočeského krajského přeboru přinesly skvělý futsal a dramatické bitvy. V Kralupech se domácí rozešli smírně s hostujícím MCE Slaný, třebusiští borci pak dokázali strhnout vítězství v duelu s benešovskými Tenisáky na svou stranu.

Výsledky a další program 7. kola Stč. KP zde.