Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
REFERÁTY A STATISTIKY PO 3. KOLE DIVIZE „A“

Události 3.kola

Na čele se osamostatnila dvojice Pampuch Liberec, Bohemians Praha 1905. Libereckému Pampuchu stačil k další výhře 1.poločas s českolipským Reasem. Pražský Bohemians 1905 ukončil neporazitelnost libereckého FTZS B na jeho palubovce. Rezerva mělnického Olympiku potvrdila roli favorita s dobřichovickými Sokoly, ale musela o výhru bojovat až do závěrečných minut. Dramatická koncovka domácího Brandýsku s chomutovským Atleticem, dlouhé vedení hostům na bodový zisk nestačilo, domácí udeřili 3 minuty před koncem. Aktivitu ovládá Hruška F. s pražských Bohemians 1905 9 (4+5), ve střelcích kraluje Kazda M. se 6 góly z FTZS Liberec B.

Statistiky: ve třetím kole měly v souboji domácí hosté navrch domácí celky v poměru 3 0 1, jediný, kdo uspěl venku, byl pražský Bohemians Praha 1905 v Liberci, u FTZS B. Žádné větší brankové hody se nekonaly, nejvíce gólů diváci viděli v kladenské hale v duelu Brandýsku s Chomutovem, a to celkem 15. K utkání nastoupilo celkem 80 hráčů, nejvíce jich nominovala rezerva FTZS Liberec, a to 13, nejméně naopak Brandýsek, jen 7. Celkem bylo vstřeleno 43 branek (průměr na zápas 10,75), domácí jich vstřelili 24 (průměr na zápas 6,00), hosté se trefili 19x (průměr na zápas 4,75). Toto kolo navštívilo celkem jen 75 diváků (zatím nejméně), nejvíce jich našlo cestu mělnické haly, a to 40. Uděleno bylo celkem jen 5 žlutých karet. Hrálo se slušně, bez vyloučení. Nejvíce akumulovaných faulů nasbíral Brandýsek, a to 10, nejslušnějším celkem v této činnosti byla Česká Lípa, jen s 5 fauly.

Pražský Bohemians 1905 pokračuje bez ztráty, veze si všechny body od rezervy Libereckého FTZS, duel dvou celků z čela tabulky lépe zvládly hosté, nepřibrzdil je ani pomalejší rozjezd utkání, dva dvougólový střelci Hruška, Lízalek. Do utkání dosud neporažených celků vstoupili lépe domácí, byli rychlejší a vedení po 3 minutách hry bylo zasloužené, hosté se vstřelili vlastence. Soupeř se rozjížděl opatrněji, ale dokázal srovnat hru i v 8 minutě skóre, když už se do té správné branky trefil Mašek. Domácí byli najednou o krok pomalejší a hostům se podařil trhák v podobě tří gólů během čtyř minut. Vedení hostům zařídil Hruška a další pojistky přidali Procházka a opět Hruška, a tak spokojenější šli do poločasové přestávky hosté. Ani po změně stran se obraz hry nezměnil, hosté dostali výhodu penalty, ale tu neproměnili, domácí brankář Kvítek ji zneškodnil a domácím to dalo křídla. Najednou jich zase byla celá palubovka a začali smazávat gólové manko, na dva slepené góly Každý a Dvořáka navázal vyrovnávací brankou, 5 minut před koncem Hořák. Radost domácím však vydržela jen minutu, hostům vrátil vedení Fort, kterého ještě podpořil dvěma góly Lízálek. Když už se zdálo, že jsou domácí na koni, přišly zbytečné chyby, které soupeř potrestal, snížení Šorsákem přineslo již jen kosmetickou úpravu skóre.

Liberecký Pampuch si na své palubovce poradil s českolipským Reasem, domácím stačil k výhře 1.poločas, hosté se trápili v koncovce. Utkání dvou zcela rozdílných poločasů. V první části hry dominovali domácí, a i přes řadu neproměněných šancí získali dostatečný náskok. Hostitel měl skvělý vstup do utkání, po 2 minutách hry otevřel skóre P. Rumler, zanedlouho se trefil i Š. Rumler a Firman. Jednoznačně lepší domácí ještě dáůe navyšovali své vedení, mezi střelce se zapsal 2x Průcha a podruhé se trefil i P. Rumler. Hosté měli vychýlenou mušku, dokázali jen 2x trefil tyč, ale slouží jim ke cti, že nepolevili ve svém herním nasazení a snažili se neustále hrát. Do druhé části domácí nasadili rezervu a dovolili soupeři trochu zkorigovat nepříznivý stav v závěru utkání Polákem a Bicanem.

Rezerva mělnického Olympiku přehrála v domácím prostředí dobřichovický Sokol, hostiteli k tomu stačila první polovina utkání, hosté bojovali, a nakonec nebyli daleko od smazání čtyřbrankového manka, domácí Havel si vystřelil hattrick. Na první změnu skóre se muselo čekat až do 9 minuty, než se prosadili domácí Havlem. Zanedlouho přidal pojistku Kalabis a těsně před přestávkou ještě navýšil vedení opět Havel. Havel byl při střelecké chuti i v úvodu druhé části hry a po 21 minutách měl zkompletovaný hattrick. O vítězi se zdálo být rozhodnuto. Ale hosté to nezabalili, přidali na aktivitě a najednou měli více ze hry. Začala stíhačka hostů, na dva zásahy Velebila navázal kontaktní brankou Němec 6 minut před koncem. A z domácími mohlo být ještě hůř, hosté byli dvě minuty před koncem blízko vyrovnávací brance, ale naplnilo se pravidlo nedáš – dostaneš. V posledních vteřinách domácí stvrdili výhru z PVK6AF Šubou.

Velké drama na kladenské palubovce mezi Brandýskem a chomutovským Atleticem, přineslo nakonec nejtěsnější výhru domácímu celku, soupeř vedl až do 37 minuty i zásluhou 4 branek Myšičky, ale nezvládl samotný závěr, kde si domácí duo Houha, Vokoun vystřelilo hattricky. Utkání od prvních minut lépe zvládali chomutovští střelci, ve 3 minutě otevřel skóre Mohyla, po několika minutách se dvakrát prosadil ještě Myšička ml. po čtvrthodině hry se probudili i domácí střelci a dvěma slepenými góly Houhy se dostali zpět do hry. Soupeř ale brzy vstřelil Krásou čtvrtou branku a šel tak spokojenější do přestávky s dvoubrankovým náskokem. Po změně stran domácí trefili další kontaktní branku Vokounem, ale soupeř dokázal opět kontrovat agilním Myšičkou ml., který 2x po sobě navyšoval vedení svého celku. Domácí odpovídali dalšími snižovacími brankami Dermeka a Vokouna, a až 5 minut před koncem dokázali srovnat stav Steibachem. Hosté šli ještě jednou do vedení po trefě Mohyly, ale hostitel zareagoval druhým srovnáním Vokounem (dokonaný hattrick), a o minutu později trefil první vedení a zároveň zisk tří bodů Houha (také zkompletovaný hattrick). Průběhu hry by spíše odpovídal nerozhodný výsledek.

Střelcem kola se stal se 4 góly Myšička K. ml. z Chomutova. Nejlepšími asistenty, nahrávali celkem na 3 branky, byli Ploc D. z Prahy a Farář M. z Chomutova.

Historické statistiky: 1400 branku Brandýsku trefil ve 13 sezóně Vokoun M.

čekatelé: Kroc P. (Brandýsek) – 3 branky do stovky, 8 sezóna, Škůrek L. (Kadaň) – 3 branky do stovky, 5 sezóna, Raichard J. (Brandýsek) – 5 bodů do dvoustovky, 195 (136+59), 9 sezóna, Prejsa T. (Mělník B) – 3 body do stovky, 97 (54+43), 4 sezóna, Vaněk J. (Brandýsek) – 7 bodů do stovky, 93 (62+31), 5 sezóna, Česká Lípa – 4 branky do stovky, 2 sezóna, Kadaň – 7 branek do šestistovky, 6 sezóna, Tesař T. (Brandýsek) – 11 branek do stovky, 8 sezóna, Kroc L. (Brandýsek) – 14 branek do stovky, 10 sezóna, Hrdinka P. (Kadaň) – 17 bodů do stovky, 83 (47+36), 3 sezóna, Obermajer L. (Dobřichovice) – 18 branek do stovky, 3 sezóna, Janouš M. (Dobřichovice) – 18 bodů do stovky, 82 (54+28), 3 sezóna, Gabčo J. ml. (Mělník B) – 18 bodů do stovky 82 (53+29), 3 sezóna, Kaválek M. (Brandýsek) – 19 bodů do stovky, 81 (50+31), 3 sezóna

Sestava 3.kola:

Rusak P. (Mělník B) – Myšička K. ml. (Chomutov), Havel M. (Mělník B) 2x, Houha L. (Brandýsek), Hruška F. (Praha)

O1A0301 FTZS Liberec B – Bohemians Praha 1905 5 : 7 (1 : 4)
Rozhodčí: Nagy Zdeněk (8,5), Nešněra Filip (8,5) Delegát: Trlida Zdeněk Diváků: 15 Místo konání: SH Liberec, Dobiášova Datum konání: 7.11.2021 Výkop: 20:00 AF: D 2/4 – H 3/4 Fair play: D 38 – H 36
Branky (asistence): 3. Vlastní, 29. Kazda Matyáš (Dvořák Miroslav), 30. Dvořák Miroslav (Kazda Matyáš), 35. Hořák Dominik (Kazda Matyáš), 38. Šorsák Jakub (Franc Jan) – 8. Mašek Stanislav (Ploc David), 13. Hruška Filip (Fotr Adam), 16. Procházka Robin (Hruška Filip), 17. Hruška Filip (Ploc David), 36. Fotr Adam (Ploc David), 38. Lízálek Kryštof (Fotr Adam), 39. Lízálek Kryštof (Hruška Filip)
FTZS Liberec B: Kvítek Michael, Provazník Kryštof, Razák Filip, Dvořák Miroslav, Kazda Matyáš, Šorsák Jakub, Janouš Kamil, Hořák Dominik, Franc Jan, Hejl Šimon, Křeš Jan, Patrman Petr, Yerasov Dmitriy
Bohemians Praha 1905: Ruml Matěj, Ploc David, Fotr Adam, Hořák Jan, Hruška Filip, Hudousek Matěj, Lízálek Kryštof, Mašek Stanislav, Pitloun Stanislav, Procházka Robin, Vávra Andreas Nejlepší hráči: Pitloun S., Hruška F. (oba Praha), Kazda M. (FTZS Liberec B)

O1A0302 Pampuch Liberec – Reas Česká Lípa 6 : 2 (6 : 0)
Rozhodčí: Macháček Jiří (8,3), Lutka Josef (8,3) Diváků: 10 Místo konání: SH Liberec, Aréna Datum konání: 6.11.2021 Výkop: 19:30 AF: D 1/5 – H 3/2 Fair play: D 37 – H 37
Branky (asistence): 2. Rumler Pavel (Firman Lukáš), 5. Rumler Štěpán (Pekař Petr), 6. Firman Lukáš (Rumler Pavel), 12. Průcha Michal (Soukeník Petr), 15. Rumler Pavel, 20. Průcha Michal – 33. Polák Miroslav Jos, 38. Bican Martin
ŽK: Teubner Filip – Neuman René
Pampuch Liberec: Vik Tadeáš, Rumler Štěpán, Soukeník Petr, Průcha Michal, Gazquez Joaquín, Firman Lukáš, Čermák Lukáš, Rumler Pavel, Pekař Petr, Teubner Filip, Brož Vojtěch, Vyhlídko Luboš
Reas Česká Lípa: Neuman René, Kliment Dan, Hrdlička Ondřej, Polák Miroslav Jos, Hřeben Jiří, Nevrlý Ladislav, Kučera Petr, Bican Martin, Sixta Miroslav Nejlepší hráči: Rumler P., Průcha M., Firman L. (všichni Pampuch Liberec)

O1A0303 SK Olympik Mělník B – TJ Sokol Dobřichovice 5 : 3 (3 : 0)
Rozhodčí: Cichra David (8,4), Vlašič Miroslav (8,4) Delegát: Nepil Pavel Diváků: 40 Místo konání: SH Mělník Datum konání: 7.11.2021 Výkop: 18:00 AF: D 3/5 – H 3/5 Fair play: D 37 – H 38
Branky (asistence): 9. Havel Matěj (Merta Matěj), 11. Kalabis Jan (Šuba Pavel ml.), 20. Havel Matěj (Rypka Lukáš), 21. Havel Matěj (Kalabis Jan), 40. Šuba Pavel ml. – 23. Velebil Václav (Rada Jan), 26. Velebil Václav (Němec Aleš), 34. Němec Aleš
ŽK: Šuba Pavel ml. – 0
SK Olympik Mělník B: Rusak Pavlo, Šuba Pavel ml., Džurynskyj Andrej, Šmejkal Radek, Kalabis Jan, Merta Matěj, Miřatský Radek, Bursa David, Říha Daniel, Kubáč Martin, Havel Matěj, Rypka Lukáš
TJ Sokol Dobřichovice: Geissler Jiří, Velebil Václav, Román Jiří, Němec Aleš, Halenka Jakub, Rada Jan, Babiak Matyáš, Chadima Miroslav Nejlepší hráči: Havel M. (Mělník B), Němec A. (Dobřichovice), Rusak P. (Mělník B)

O1A0304 Futsal Club Brandýsek – FC Atletico Chomutov 8 : 7 (2 : 4)
Rozhodčí: Cílek Martin (8,3), Bázler Jiří (8,3) Delegát: Ing. Hora Jan Diváků: 10 Místo konání: SH Kladno Datum konání: 5.11.2021 Výkop: 20:38 AF: D 5/5 – H 4/5 Fair play: D 37 – H 37
Branky (asistence): 12. Vokoun Martin, 14. Houha Lukáš, 15. Houha Lukáš (Steinbach Vojtěch), 26. Dermek Martin (Stökl Robert), 34. Vokoun Martin (Houha Lukáš), 35. Steinbach Vojtěch (Houha Lukáš), 37. Vokoun Martin, 38. Houha Lukáš (Tesař Tomáš) – 3. Mohyla Zbyněk (Myšička Karel ml.), 7. Myšička Karel ml., 9. Myšička Karel ml. (Farář Martin), 16. Krása Filip, 24. Myšička Karel ml., 29. Myšička Karel ml. (Farář Martin), 36. Mohyla Zbyněk (Farář Martin)
ŽK: Steinbach Vojtěch – Soukup Josef
Futsal Club Brandýsek: Dvořák Pavel, Tesař Tomáš, Houha Lukáš, Steinbach Vojtěch, Vokoun Martin, Stökl Robert, Dermek Martin
FC Atletico Chomutov: Schejbal Patrik, Soukup Josef, Naďal Michal, Farář Martin, Mohyla Zbyněk, Myšička Karel ml., Reiner Denis, Krása Filip Nejlepší hráči: Vokoun M. (Brandýsek), Myšička K. ml. (Chomutov), Houha L. (Brandýsek)