Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
REFERÁTY A STATISTIKY PO 5. KOLE STČ. KRAJSKÉHO PŘEBORU

Události 5.kola

Hned tři utkání se rozhodovaly v posledních minutách hry, důležitou roli hrály i proměněné PVK6AF. Kladenský Brazil si udržel neporazitelnost, ale zle mu zatápěli benešovští Tenisáci, kteří o remízu přišli v závěru zPVK6AF. Kralupské AFC přehrálo slánský Hrasl také v závěrečných minutách hry, kdy hosté hráli trochu vabank. Neskutečný závěr na kolínské palubovce, kde SKP zdolalo slánské MCE díky dvěma PVK6AF v závěru utkání, 4 branky padly v poslední minutě hry. První vítězný pocit a radost kutnohorského N.P.C., který využil nekompletní sestavy Třebusic. Volf L. z MCE Slaný utíká všem pronásledovatelům, vede aktivitu i tabulku střelců 19 (17+2), potřetí za sebou si připsal 4 vstřelené branky.

Statistiky:

V dalším kole dominovaly pouze domácí celky v poměru 4 0 0. Dvě utkání skončily nejtěsnějším možným rozdílem, jedno o dvě branky, nejlehčí úlohu mělo tentokrát jen N.P.C. Kutná Hora. Nejvíce branek padlo v utkání Kolína s MCE Slaný, a to celkem 15, kde jsou určitě kuriozitou jsou čtyři branky v poslední minutě utkání. K utkáním nastoupilo celkem 67 hráčů, nejvíce jich hrálo v utkání SKP Kolín s MCE Slaný, celkem 19, nejvíce hráčů nominoval Kolín, a to 11, nejméně jich nasadily, jen 7 hráčů, Třebusice. Celkem bylo vstřeleno 50 branek (průměr na zápas 12,50), domácí jich vstřelili 29 (průměr na zápas 7,25), hosté se trefili 21x (průměr na zápas 5,25). Toto kolo sledovalo celkem jen 60 diváků, nejvíce si jich našlo cestu do kutnohorské haly, a to 25. Uděleno bylo celkem jen 6 žlutých karet, celou polovinu nastřádal MCE Slaný. Hrálo se slušně bez vyloučení. Nejvíce akumulovaných faulů nasbíral MCE Slaný, celkem 11, nejslušnějšími celky v této činnosti byly Hrasl Slaný a Kladno, s 5 fauly.

Velké drama s obraty skóre na kolínské palubovce, domácí SKP nakonec pokořilo slánské MCE brankou pár vteřin před koncem z PVK6AF, čtyřgólový střelci na obou stranách. V prvních minutách dělala orientace hráčům hostů trošku problém, ale byli to oni, kdo otevřeli skóre po 6 minutách hry kanonýrem Volfem. Hostitel začal více kombinovat a vyrovnání na sebe nedalo dlouho čekat, postaral se o něj Kisil. Na další změny skóre se muselo čekat do závěru první půle, nejprve poslal do vedení domácí celek kapitán Slezák, ale hosté stačili kontrovat další trefou svého kapitána Volfa, a tak se šlo do šaten za nerozhodného stavu. Ihned v začátku druhého dějství si čistý hattrick zkompletoval Volf, ale toto vedení mělo velice jepičí život, další minuty patřily domácímu kanonýrovi Slezákovi a ten také předvedl čistý hattrick. Těsné domácí vedení potvrdil pojistkou Bláža a Slezák se trefuje i počtvrté. Tříbrankové vedení hostitele se zdálo být dostačující, ale soupeř nesložil zbraně a ve hře s pěti hráči v poli snížili čtvrtým zásahem Volfa. Hosté ale statečně sbíraly akumulované fauly a nabídli domácím první PVK6AF tři minuty před koncem Lytvyněnkovi, který domácím vrátil tříbrankové vedení. Ani to však nebylo rozhodující, neskutečné drama poslední minuty nabídlo 4 branky v závěrečné minutě a domácí se museli ještě o výhru strachovat. Hosté třemi slepenými góly, trefil se Marek, Koula a vyrovnávací branku si vstřelili domácí sami. Pár vteřinek před koncem, ale hosté zahráli rukou a Lytvyněnko proměnil i druhý PVK6AF, který znamenal zisk všech tří bodů. Utkání by více slušela remíza, ale hosté doplatili na více faulů, které byly potrestány.

Kralupské AFC přehrálo slánský Hrasl až v závěru poločasu, hosté sice smazali tříbrankové manko, ale v závěru otevřeli hru, a to se jim nakonec nevyplatilo, tři dvougólový domácí střelci, čistý hattrick slánského Klusáčka na body nestačil. Velice rychlé a pohledné utkání, kde hosté od prvních minut tahali za kratší konec provazu. Domácí vstoupili do utkání vedoucí brankou T. Koláčka již po 2 minutách hry. Hosty držel ve hře Klusáček, jeho první branka znamenala vyrovnání, ale hostitel si brzy vrátil vedení Junkem, pojistku přidal ještě Mára. Další trefa Klusáčka přinesla kontaktní branku, ale domácí nechtěli přivodit drama a dvěma góly od L. Koláčka a Valdy navýšili vedení. Klusáček si sice zkompletoval čistý hattrick zPVK6AF, ale do přestávky se prosadil podruhé Valda a hostitel tak šel do druhé části hry s tříbrankovým vedením. Přestávka více prospěla hostům, kteří velice brzy snížili Landvojtovičem, hosté vycítili šanci na stíhací jízdu a také ji úspěšně realizovali. 8 minut před koncem trefuje kontaktní branku brankář Hrdlička a o chvilku později smazává domácí náskok Bardoň. Hosté chtěli svého zkoprnělého hostitele dorazit, vrhli všechny síly do útoku, ale nakonec to mělo kontraproduktivní účinek. 4 minuty před koncem domácím vrací vedení Valda a vše jistí v závěrečné minutě ještě L. Koláček.

Dramatické rozuzlení utkání domácího kladenského Brazilu s benešovskými Tenisáky přineslo nakonec všechny body hostiteli, ale hodně se na výhru nadřel, když dvakrát smazával tříbrankové manko, i toto utkání rozhodl proměněný PVK6AF tři minuty před koncem. Oba celky hrály prim na střídačku vždy po 10 minutách. Začátky obou poločasů patřili hostům. Herně domácí převyšovali, vyhrávali osobní souboje a byli přesní v zakončování. Po 9 minutách hry svítil na ukazateli stav 0:3, o góly se postarali Mareš, Hocek a Průcha. Domácí se probudili po 12 minutách hry, kdy branky Čampulky a Danylycha vrátili domácí tým zpět do hry. Poslední slovo první půle ale měli hosté, když se těsně před poločasovým hvizdem trefil podruhé Hocek. Dvoubrankový náskok vypadal pro hosty slibně. Ten ještě po změně stran navýšil další dvougólový střelec Mareš. Hosté měli územní převahu, ale vytěžili z ní pouze jednu branku, a to nakonec na výhru nestačilo. Závěrečná devítiminutovka naopak patřila hostiteli, který převzal iniciativu a 4 góly během šesti minut dokonale otočil hrozivý stav v nejtěsnější výhru. Stíhačku odstartoval Čičmanec, poté dvě trefy Zelenky a 5 minut před koncem bylo srovnáno. Bohužel pro hosty přišel 6AF a domácí kapitán Neumann zařídil tři body proměněným PVK6AF.

Premiérová výhra kutnohorského N.P.C. nad nekompletním třebusickým PK na které se podílel hattrickem Vojtíšek, hosté s několika hráči rezervního celku ve druhé části již nestíhali, absence několika třebusických opor byla očividná. Od začátku rychlé bojovné utkání s územní převahou domácích. Hosté hrající jen se šesti hráči do pole nebyli kompletní a tahali po celé za kratší konec provazu. Na první změnu skóre se muselo čekat celých 10 minut, než se trefil domácí Tůma, o minutu později si hosté vstřelili vlastence a hostitel vycítil šanci na plný bodový zisk. Domácí svého soupeře mačkali, ale hodně šancí zůstalo neproměněno. Těsně před přestávkou se hostům podařilo vstřelit i kontaktní branku M. Šerákem a šli tak do druhého dějství jen milosrdným jednobrankovým mankem. Ihned po změně stran zaúřadoval domácí Vojtíšek, který dvěma slepenými góly zařídil větší pohodu svého celku, navíc další pojistku ještě přidal Mukařovský. Také ve druhém poločase domácí zahodili řadu dobých šancí, ale soupeři začali pomalu docházet síly a již nedokázal na gólové manko reagovat. Po 27 minutách hry sice hosté snížili Kalou, ale domácí vstřelili další dvě branky, prosadil se Laštovka a 3 minuty před koncem si Vojtíšek zkompletoval hattrick. Závěrečné slovo měl hostující Kala v samotném závěru, ale byla to jen kosmetická úprava skóre.

Střelci kola se stali se 4 góly Volf L. z MCE Slaný a Slezák L. z Kolína. Asistenty kola byli se třemi nahrávkami Pospíšil M. ml. z MCE Slaný a Váňa P. z Kolína.

Statistiky: 1100 branku Kolína trefil v 8 sezóně Lytvyněnko R. Svůj 100 bod v aktivitě, nyní 100 (63+37), získal v 5 sezóně Neumann R. z Kladna. Svůj 600 bod v aktivitě, nyní 601 (338+263), ve 13 sezóně si vystřelil Vymětalík V. z Kralup.

čekatelé: Zlata René (MCE Sl) – 1 branka do stovky, 9 sezóna, Husárek Dalibor (MCE Sl) – 1 asistence do stovky, 7 sezóna, Mára Michal (AFC Kralupy) – 1 branka do stovky (15 sezóna), Maroušek Jan (MCE Sl) – 6 bodů do dvoustovky 194 (96+98), 9 sezóna, Moravec Lukáš (AFC Kralupy) – 6 bodů do čtyřstovky 394 (209+185), 14 sezóna, Koláček Libor (AFC Kralupy) – 4 asistence do stovky, 11 sezóna, Šerák Radek (PK Třebusice) – 8 bodů do třístovky, 292 (112+180), 9 sezóna, Šerák Martin (PK Třebusice) – 5 bodů do dvoustovky 195 (94+101), 11 sezóna, Kubín Martin (PK Třebusice) – 8 asistencí do stovky, 13 sezóna,  Zelenka Martin (FC Brazil Kl) – 4 body do stovky, 96 (59+37), 7 sezóna, Říčka Jiří (MCE Sl) – 13 bodů do čtyřstovky 387 (265+122), 12 sezóna, Fedrhanc A. (Třebusice) – 12 asistencí do stovky, 7 sezóna, Pospíšil M. ml. (MCE Sl) – 13 branek do stovky, 7 sezóna, Nachtigal L. (Brazil Kl) – 13 bodů do stovky, 87 (39+48), 6 sezóna, Hrdlička Jiří (Hrasl Sl) – 13 bodů do stovky 87 (60+27), 4 sezóna, AFC Kralupy – 10 branek do devatenáctistovky, 15 sezóna, Klusáček P. (Hrasl Sl) – 12 bodů do stovky, 88 (53+35), 4 sezóna,

Sestava 5.kola:

Jílek M. (Kolín) – Slezák L. (Kolín) 2x, Volf L. (MCE Slaný) 4x, Klusáček P. (Hrasl Slaný), Vojtíšek M. (Kutná Hora)

O1A0501 SKP Kolín – MCE Slaný 8 : 7 (2 : 2)
Rozhodčí: Trlida Zdeněk, Hervert Pavel Diváků: 5 Místo konání: SH SOŠ Kolín Datum konání: 5.11.2021 Výkop: 19:15 AF: D 5/4 – H 4/7 Fair play (trestné body): D 9 – H 17
Branky (asistence): 8. Kisil Vladislav (Jílek Miroslav), 17. Slezák Lukáš (Váňa Petr), 22. Slezák Lukáš (Váňa Petr), 26. Slezák Lukáš, 27. Bláža Lukáš (Váňa Petr), 33. Slezák Lukáš (Teplý Josef), 38. Lytvynenko Roman, 40. Lytvynenko Roman – 6. Volf Libor (Nykl Michal), 19. Volf Libor (Novotný Filip), 21. Volf Libor (Nykl Michal), 38. Volf Libor (Nykl Michal), 40. Marek Matyáš (Novotný Filip), 40. Koula Štěpán (Pospíšil Miroslav ml.), 40. Vlastní
ŽK: 0 – Pospíšil Miroslav ml., Snovický Jan ml., Nykl Michal
SKP Kolín: Jílek Miroslav, Slezák Lukáš, Škopek Michal, Lytvynenko Roman, Váňa Petr, Kisil Vladislav, Jehlička Aleš, Bora Aleksandr, Bláža Lukáš, Lengál Dominik, Teplý Josef
MCE Slaný: Maroušek Jan, Volf Libor, Pospíšil Miroslav ml., Koula Štěpán, Marek Matyáš, Snovický Jan ml., Novotný Filip, Nykl Michal Nejlepší hráči: Slezák L. (Kolín), Volf L. (MCE Sl), Jílek M. (Kolín)

O1A0502 AFC Kralupy – Hrasl Slaný 8 : 6 (6 : 3)
Rozhodčí: Orálek Kamil, Polák Ivo Diváků: 20 Místo konání: SH Kralupy Datum konání: 5.11.2021 Výkop: 20:30 AF: D 7/3 – H 3/2 Fair play (trestné body): D 12 – H 5
Branky (asistence): 2. Koláček Tomáš, 8. Junek Petr (Valda David), 11. Mára Michal (Koláček Libor), 16. Koláček Libor (Vymětalík Vladimír), 18. Valda David (Mára Michal), 19. Junek Petr, 36. Valda David (Vymětalík Vladimír), 40. Koláček Libor (Junek Petr) – 7. Klusáček Petr (Bardoň Lukáš), 13. Klusáček Petr (Procházka David), 18. Klusáček Petr, 22. Landvojtovič Vít (Procházka David), 32. Hrdlička Jiří (Peška Jan), 34. Bardoň Lukáš (Eichler Tomáš)
ŽK: Heimrath Pavel – 0
AFC Kralupy: Heimrath Pavel, Junek Petr, Koláček Libor, Mára Michal, Vymětalík Vladimír, Koláček Tomáš, Valda David, Bednárik Jan
Hrasl Slaný: Hrdlička Jiří, Peška Jan, Procházka David, Klusáček Petr, Landvojtovič Vít, Bardoň Lukáš, Eichler Tomáš Nejlepší hráči: Klusáček P. (Hrasl Sl), Koláček L., Valda D. (oba Kralupy)

O1A0503 FC Brazil Kladno – Tenisáci Benešov 6 : 5 (2 : 4)
Rozhodčí: Kalík Michal, Pejša Tomáš Diváků: 10 Místo konání: SH ZŠ Brjanská Kladno Datum konání: 7.11.2021 Výkop: 19:45 AF: D 2/3 – H 2/6 Fair play (trestné body): D 7 – H 8
Branky (asistence): 13. Čampulka David (Zelenka Martin), 14. Danylych Denys (Neumann Radislav), 31. Čičmanec Lukáš (Neumann Radislav), 32. Zelenka Martin (Havlíček Robin), 35. Zelenka Martin (Čampulka David), 37. Neumann Radislav – 3. Mareš Václav (Hocek Petr), 8. Hocek Petr (Průcha Štěpán), 9. Průcha Štěpán (Franěk Michal), 20. Hocek Petr (Mareš Václav), 28. Mareš Václav
ŽK: Čičmanec Lukáš – 0
FC Brazil Kladno: Doležal Jan, Neumann Radislav, Zelenka Martin, Čičmanec Lukáš, Havlíček Robin, Čampulka David, Danylych Denys, Kott Tomáš
Tenisáci Benešov: Franěk Michal, Průcha Štěpán, Rabiňák Ondra, Mareš Václav, Kamenský Tomáš, Sklenička Martin, Žižka Ondřej, Hocek Petr Nejlepší hráči: Zelenka M., Neumann R. (oba Kladno), Mareš V. (Benešov)

O1A0504 N.P.C. Kutná Hora – PK Třebusice 7 : 3 (2 : 1)
Rozhodčí: Klobása Michael, Vala Luboš Diváků: 25 Místo konání: SH Kutná Hora Datum konání: 5.11.2021 Výkop: 21:00 AF: D 3/6 – H 1/5 Fair play (trestné body): D 11 – H 6
Branky (asistence): 10. Tůma David (Biroš Martin), 11. Vlastní, 22. Vojtíšek Matěj (Biroš Martin), 24. Vojtíšek Matěj (Tůma David), 26. Mukařovský David (Piskač Vít), 33. Laštovka David (Pacák Martin), 37. Vojtíšek Matěj (Pacák Martin) – 18. Šerák Martin (Kubín Jan), 27. Kala Lukáš (Šerák Martin), 40. Kala Lukáš
ŽK: Kalfiřt Filip – 0
N.P.C. Kutná Hora: Dostál Lukáš, Pacák Martin, Piskač Vít, Kalfiřt Filip, Biroš Martin, Tůma David, Laštovka Lukáš, Laštovka David, Mukařovský David, Vojtíšek Matěj
PK Třebusice: Horsica Miroslav, Dráb Václav, Kala Lukáš, Šulc Kryštof, Kubín Jan, Šerák Martin, Šerák Radek Nejlepší hráči: Vojtíšek M., Piskč V. (oba Kutná Hora), Šulc K. (Třebusice)