Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Výsledky: kladenský Brazil si poradil i s tenisáky

1. FUTSAL liga

Po šesti porážkách v řadě konečně naplno zabodoval liberecký celek, v tabulce se posunul na osmou příčku.

FTZS Liberec – Žabinští Vlci Brno 5:2 (4:0)
Branky: 4. Vobořil (Žoček), 14. Vobořil (Baran), 15. Jelínek (Janáček), 20. Jelínek (M. Bína), 40. Vobořil (P. Bína) – 22. Hansl, 24. Hansl (Havlín).

2. FUTSAL liga

Ani v dohrávkách sedmého kola západní skupiny 2. ligy nedošlo k žádnému překvapení, domácí celky s přehledem vítězily.

TJ Spartak Perštejn – TJ FC Dalmach Turnov 10:2 (6:1)
Branky: 6. Kilaján (Bulatovič), 7. Kilaján, 9. Krok, 10. Bulatovič (Krstič), 13. Kilaján (Schreiner), 17. Krstič, 28. Bachor, 29. Krok (Schreiner), 36. Chmelan (Krok), 38. Chmelan (Krok) – 11. Špína (Ranták), 32. Ranták (Šimek).

FC Baník Chomutov – FC Malibu Mladá Boleslav 6:2 (2:2)
Branky: 5. Filip (Danyil), 6. Radek (Filip), 23. Radek (Radek), 33. Filip (Danyil), 35. Lukáš (Filip), 37. Lukáš – 9. Marek (Jakub), 15. Marek (Jakub).

Absolut Černý Dub – FK GMM Jablonec n. N. 10:4 (3:1)
Branky: 5. Švec (Tůma), 8. Kuna (Tůma), 8. Tůma (Sova), 33. Tůma (Kuna), 36. Němeček (Pacholík), 38. Pacholík (Němeček), 38. Sova (Tůma), 40. Pacholík, 40. Pasecký, 40. Sova – 6. Jákl (J. Mečíř), 23. J. Mečíř (Kořínek), 26. Jákl (Masařík), 39. Jákl (J. Mečíř).
______________________

SK Amor Kloboučky Vyškov – SKUP Olomouc 1:4 (0:2)
Branky: 40. Obruča (Mikeš) – 9. Zapletal (Janečka), 16. Janečka (Zapletal), 39. Lošťák (Janečka), 40. Lošťák.

DIVIZE „A“

V nedělním dohrávaném utkání 3. kola divizní skupiny „A“ porazil rezervní celek mělnického Olympiku hostující Dobřichovice především díky výkonu v prvním poločase. Ten domácí vyhráli rozdílem tří branek a když v úvodu druhé půle přidali pak čtvrtý zásah, o jejich vítězství se zdálo být rozhodnuto. Hosté však přidali a najednou měli více ze hry. Jejich snaha pak byla korunována, když stáhli náskok domácích na jedinou branku. Nechybělo pak mnoho, aby dvě minuty před koncem zakončili akci kapitány Halenky vyrovnávací brankou. Nedáš – dostaneš platilo i zde, domácí potvrdili zisk tří bodů brankou ze značky desetimetrového kopu v posledních vteřinách utkání.

Výsledky 3. kola Divize „A“ zde.

STČ. KRAJSKÝ PŘEBOR

V posledním duelu 5. kola Středočeského krajského přeboru hostil vedoucí celek tabulky FC Brazil Kladno na své palubovce (byť náhradní) futsalisty z Benešova. Zpravodajství přetiskujeme z FB stránek kladenského klubu:

Dnes jsme hostili na domácí palubovce tým z Benešova. Dlouho nám trvalo se na novém hřišti zorientovat a nejednou jsme se dostali nedopatřením mimo hrací plochu. Hostům se dařilo a prezentovali se jednoduchým, ale hodně dozadu poctivým futsalem. Z našich chyb jsme inkasovali 3 góly na které jsme vzápětí dokázali odpovědět nejdřív Čampulkou a poté Danylychem,když už to vypadalo, že tak půle skončí hosté vstřelili od tyče gól a odnesli si poločasový výsledek 4:2. Aby toho nebylo málo, tak hned z kraje druhé půle navýšili náskok na 5:2. V ten moment jako bychom přepnuli a postupně otočili zápas. Nejdřív se prosadil Čičmanec, poté 2x Zelenka a z 10m kopu trefil výhru Neumann. Toto vítězství bylo hodně důležité, jelikož jsme si upevnili první místo a zvětšili náskok na 4body.
Brazil – Tenisáci Benešov 6:5 (2:4)
Góly: 2x Zelenka, Neumann, Danylych, Čampulka, Čičmanec
Sestava: Doležal – Neumann, Kott, Čičmanec – Zelenka, Čampulka, Havlíček, Danylych