Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Pohárové překvapení: Plzeň nestačila na Teplice

Pohárové překvapení: Plzeň nestačila na Teplice

Čtvrtfinále Poháru SFČR je již minulostí, po včerejším utkání v Plzni známe všechny čtyři semifinalisty.  Již před týdnem si jako první zajistila postup pražská Slavia, když dvaadvaceti zásahy deklasovala divizní Legii Hradec Králové. V neděli pak i přes velice kvalitní výkon nestačili borci druholigové Olomouce na Chrudim.  V úterý si  vybojoval postup i mělnický Olympik, když v dalším vyrovnaném utkání přehrál druholigový Hodonín. Včera pak byla v Plzni k vidění opravdová bitva, ze které vyšli vítězně trochu překvapivě hostující tepličtí futsalisté.

Los semifinále Poháru SFČR proběhne v úterý 9. listopadu od 13.00 hodin.
Živě ho znovu uvidíte na FB stránce Futsal FIFA – Česká republika.

Semifinalisté:
FK Chrudim
SK Olympik Mělník
SK Slavia Praha
Svarog FC Teplice

P08-03
SK Slavia Praha – Legie Hradec Králové 22:0 (12:0)
Branky: 2. Homola (Záruba), 3. Daniel (Jošt), 4. Křemen (Brychta), 6. Sita (Brychta), 8. Jošt (Homola), 8. Jošt (Daniel), 9. Brychta (Křemen), 12. Daniel (Brychta), 15. Homola (Daniel), 16. Jošt (Homola), 17. Daniel (Záruba), 18. Ostrák (Křemen), 23. Ostrák (Vaktor), 24. Jošt (Křemen), 25. Jošt (Leovski), 26. Jošt (Křemen), 31. Křemen (Leovski), 32. Křemen (Leovski), 33. Jošt (Leovski), 34. Brychta (Křemen), 35. Křemen (Brychta), 36. Sita (Ostrák)
Úterý 26. 10. 2021, 19.20 hodin
SH SK Slavia Praha, Eden, 140 diváků
RO: Martin Cílek, David Cichra
DS: Zdeněk Bydžovský

P08-04
SKUP Olomouc – FK Chrudim 1:4 (0:4)
Branky: 39. Lošťák (M. Janečka) – 6. vlastní (Lošťák), 6. Mareš, 14. Everton (Malý), 16. Slováček.
Žluté karty: Everton (CHR).
Neděle 31. 10. 2021, 19.00 hodin
SH UP Olomouc
RO: Tomáš Slanina, Radim Čep
DS: Zdeněk Hulcký

P08-01
FC Tango Hodonín – SK Olympik Mělník 3:6 (1:1)
Branky: 12. Janulík (Michalec), 33. Janulík, 35. Janulík (Ťok) – 2. Šup (Šustr), 24. Prejsa, 24. Prejsa, 25. Lehner, 30. Šup, 40. Šup.
Žluté karty: 23. Roman Sopůšek – 26. Dominik Šup
Úterý 2. 11. 2021, 20.30 hodin
SH TEZA Hodonín, 170 diváků
RO: Luboš Rygl, Jan Kliner
DS: Radek Venc

P08-02
SK Interobal Plzeň – Svarog FC Teplice 2:4 (2:3)
Branky: 5. Künstner (Němec), 14. Kozár – 9. Varela, 10. Adriano, 20. Diece, 22. Varela.
Žluté karty: Pacheco, Varela, Felipinho (všichni Teplice)
Středa 3. 11. 2021, 20.30 hodin
SH Lokomotiva Plzeň, 250 diváků
RO: Libor Kaštánek, Miroslav Chládek
DS: Michal Chyba