Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Plzeň si zahraje Ligu mistrů doma. Podle nasazení přivítá Barcelonu

Plzeň si zahraje Ligu mistrů doma. Podle nasazení přivítá Barcelonu

Los elitních skupin futsalové Ligy mistrů sice proběhne až ve středu ve 14 hodin, ale už teď se mohou fanoušci českého mistra těšit! SK Interobal Plzeň bude hostit jednu ze čtyř skupin, a co víc, přivítá slavnou Barcelonu.

Plzeň se totiž dostala do losovací koše hostitelů skupin. A ve své skupině bude nalosována na pozici číslo 2. V jejím koši jsou dva celky z pozice 1, na které Plzeň nemůže narazit – lisabonská Benfica a Sporting. Je tedy jasné, že zbývají dva soupeři z pozice 1 – Barcelona a Kairat Almaty. S kazašským mistrem se Západočeši utkali v základní skupině a pravidla losu hovoří jasně: první a druhý tým základní skupiny se spolu nemohou utkat znovu. Je tedy jasné, že na západ Čech dorazí slavní Katalánci.

„V pondělí jsme obdrželi informaci, že budeme v naší hale TJ Lokomotiva Plzeň hostit elitní skupinu Ligy mistrů. Moc se těšíme,“ řekl ředitel SK Interobal Plzeň Radek Lobo a dodal: „Je skvělé, že dorazí Barcelona. Bude hlavním tahákem.“

Do jarního semifinále pak postoupí pouze vítěz skupiny. V té plzeňské budou kromě Barcelony ještě dva týmy z koše číslo 2. Elitní skupina se musí odehrát od 30. listopadu do 5. prosince 2021.

Nasazení do středečního losu LM

Koš 1 (hostitelé)
Benfica Lisabon (POR, pozice 1), Sporting Lisabon (POR, pozice 1), SK Interobal Plzeň (CZE, pozice 2), Tjumeň (RUS, pozice 4).

Koš 2 (pozice 3 a 4)
Halle-Gooik (BEL), Dobovec (SVN), Viten Orsha (BLR), Haladás (HUN), Uragan Ivano-Frankivsk (UKR), Olmissum (CRO), Hovocubo (NED).

Koš 3 (pozice 2)
Sinara Jekatěrinburg (RUS), ACCS Asniéres Villeneuve 92 (FRA), Levante (ESP).

Koš 4 (pozice 1)
FC Barcelona (ESP), Kairat Almaty (KAZ).

Zdroj: www.fotbal.cz