Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Výsledky: Sparta urvala výhru na jihu Čech, třebusičtí remízu s lídrem se závěrečnou sirénou

Výsledky: Sparta urvala výhru na jihu Čech, třebusičtí remízu s lídrem se závěrečnou sirénou

V dohrávaných duelech 9. kola nejvyšší soutěže se schylovalo k dalšímu překvapení na úkor pražské Sparty, když stav v duelu s českobudějovickými borci byl ještě minutu před koncem nerozhodný. Až v poslední minutě přinesla rozhodnutí střela Angellota. V druhém utkání nestačil domácí Liberec na brněnský Helas, který se ziskem tří bodů posunul již na nečekané druhé místo tabulky.

SK Dynamo PCO České Budějovice – AC Sparta Praha 5:6 (4:3)
Branky: 7. Pecka (Benát), 11. Pecka (Jasanský), 15. Prokeš (Benát), 18. Jasanský (Kalousek), 39. Pecka (Benát) – 6. Angellot (Křivánek), 10. Angellot (Hora), 15. Brahimi (Angellot), 37. Křivánek (Angellot), 38. Lukšija, 40. Angellot.

FTZS Liberec – Helas Brno 3:6 (0:2)
Branky: 31. Jelínek, 36. Janáček, 37. Benek (Jelínek) – 2. Mužík (Matejov), 15. D. Cupák (pen.), 29. Matejov, 31. Šarközy, 40. Poul, 40. Šarközy.

V posledním duelu šestého kola západní skupiny 2. ligy si první tři body připsal i turnovský Dalmach, když jeho borci přehráli pražský Wizards.

TJ FC Dalmach Turnov – Wizards DDM Praha 10 5:2 (2:1)
Branky: 7. Špína, 15. Novák, 22. Novák, 27. Novák, 38. Mencl – 8. Tomek, 23. Tomek.
______________________

SK Amor Kloboučky Vyškov – FC Tango Hodonín odloženo

V posledním utkání 2. kola divizní skupiny „A“  podlehlo chomutovské Atletico na domácí palubovce vysoko rezervě mělnického Olympiku.

Výsledky 2. kola Divize „A“ zde.

Včera se dvěma utkáními dohrávalo 4. kolo Středočeského krajského přeboru, skvělé utkání bylo k vidění ve slánské sportovní hale. Domácí futsalisté Třebusic zde hostili vedoucí celek tabulky FC Brazil Kladno a od úvodních minut se hrálo nahoru-dolů. Branky se přelévaly z jedné strany na druhou, častěji však vedli hosté. Ti také směrovali za čtvrtou výhrou, o tu pak přišli se závěrečnou sirénou, když domácí poslední střelou utkání vyrovnali. V posledním duelu pak benešovští Tenisáci přehráli o jediný zásah kralupské AFC.

Výsledky 4. kola Stč. KP zde.