Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Když se sejdeme, jsme schopni porazit každého, tvrdí kouč Kladna

Když se sejdeme, jsme schopni porazit každého, tvrdí kouč Kladna

Po pěti kolech uzavírají futsalisté Kladna první polovinu tabulky 2. ligy. Z posledních dvou zápasů vytěžili poloviční počet bodů, když v domácím prostředí podlehli největšímu favoritu soutěže z Krupky 2:4 (1:2) a poté opět na své palubovce přemohli Jablonec poměrem 6:2 (2:1).

Porážka s ambiciózní Krupkou, našlapanou zahraničními borci se dala čekat, poněvadž kladenští nastoupili v okleštěné sestavě, zejména z důvodu velkých fotbalů.

Podali však výborný výkon, včetně nováčků, přičemž pro Řeháka to byl premiérový zápas v druhé nejvyšší soutěži. Dalším, kdo si odbyl premiéru, byl mladý gólman Libušína Koco. Mnohem zkušenější Tetour nastoupil v poli a svůj výborný výkon korunoval i gólem.

„Myslím, že jsme utkání odehráli důstojně,“ prohlásil kouč Jiří Veselý, kterého potěšil zápas s Jabloncem, do něhož konečně nastoupili v plně sestavě.

Severočeši hrají dočasně všechna utkání u soupeřů, proto jejich postavení v tabulce neodpovídá kvalitě kádru. Na Kladně byli v první půli lepší a jen proto, že se jejich kanonýr Mečíř hodně zastřeloval, ji prohráli.

Po změně stran se poměr sil na hřišti překlopil na kladenskou stranu. „Druhou půli jsme se dostali tempa a odehráli ji zkušeně. Prezentovali jsme se výkonem z minulých sezon,“ pochvaloval si Veselý s tím, že výhra je důležitá pro lepší postavení v tabulce a pohodu v kabině.

„Přesvědčil jsem se, že když se sejdeme, jsme schopni porazit každého,“ podotkl kladenský kormidelník.

Jeho tým hraje v pátek od 20.00 hodin opět doma. Hostí o dva body bohatší Chomutov. Veselý nemůže počítat se slánskými fotbalisty Jarábem a Vašákem, které čeká v sobotu dopoledne důležité fotbalové derby na Kladně.

Zdroj: https://kladensky.denik.cz/fotbal_region/kdyz-se-sejdeme-jsme-schopni-porazit-kazdeho-tvrdi-kouc-satanu-20211027.html?fbclid=IwAR0jQi2DsNun3IRARM2QxtIWde1IaBtBE-wv2_03Pm0gBJT5TjUpiiJRwV4