Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
REFERÁTY A STATISTIKY PO 3. KOLE STČ. KRAJSKÉHO PŘEBORU

Události 3.kola

Po třetím odehraném kole zůstává bez bodové ztráty již jen jeden celek, a to kladenský Brazil, který připravil desítku kutnohorskému nováčkovi N.P.C., roli hrály i vlastenci, urodily se hned tři, hattrickem přispěl k výhře Čičmanec. Slánské derby vyšlo lépe MCE, který Hrasl přehrál brejky ze zabezpečené obrany, ofenzivu vítězného celku řídil Volf. Herně vyrovnaný duel domácího SKP Kolín s benešovskými Tenisáky rozhodla lepší střelecká produktivita hostitelského celku, přidala se i štěstěna. Kralupské AFC si poradilo na své palubovce s třebusickým PK, herně vyrovnané utkání rozhodla střelecká produktivita hostitele. Aktivitě vládne kralupský futsalový matador Vymětalík V. 11 (5+6), nejlepším střelcem je s 9 góly slánský snajper Volf L. z MCE.

Statistiky:

V dalším kole měly navrch domácí celky v poměru 3 0 1. Jediný, kdo si domů přivezl body (ze společné palubovky) bylo slánské MCE. 3.kolo nabídlo jeden dvouciferný výsledek, desítku nadělil Brazil Kladno N.P.C. Kutná Hora, kde také padlo nejvíce branek, a to celkem 17. K utkání nastoupilo celkem 66 hráčů, nejvíce jich hrálo v utkání Kolína s Benešovem, celkem 21, nejvíce hráčů nominoval Kolín, 11, nejméně jich nasadil, jen 6 hráčů, Hrasl Slaný. Celkem bylo vstřeleno 43 branek (průměr na zápas 10,75), domácí jich vstřelili 25 (průměr na zápas 6,25), hosté se trefili 18x (průměr na zápas 4,50). První kolo sledovalo celkem 87 diváků, nejvíce si jich našlo cestu do kolínské haly, a to 25. Uděleny byly celkem jen 2 žluté karty. Hrálo se slušně bez vyloučení. Nejvíce akumulovaných faulů nasbíral Kolín, celkem 13, nejslušnějšími celky v této činnosti byly Třebusice a MCE Slaný, s 5 fauly.

Ve slánském derby uspěl Hrasl nad MCE, prvních 24 minut utkání vyhrál utkání nad Hraslem sám ostrostřelec Volf. Od začátku utkání neslo vysoké parametry, derby nechyběla bojovnost, nasazení a velká chuť uspět z obou stran. Domácí se vrhli do útoku, soupeř naopak hrál ze zabezpečené obrany a využíval rychlých brejků. Tato taktika jim přinášela úspěch, již ve 3 minutě začal své galapředstavení Volf, který poslal Hrasl poprvé do vedení. Hostitel z Hraslu stihl srovnat Klusáčkem po 11 minutách hry, ale závěr první půle patřil opět kanonýru Volfovi, který čistým hattrickem zařídil poločasové vedení hostů o dvě branky. Po změně stran se utkání neslo ve stejném duchu, domácí ještě trochu zazlobili, když velice brzy smazali dvougólové manko. Nejprve se podruhé trefil Klusáček a vyrovnávací branku přidal kapitán Peška. Soupeř si, ale v té samé minutě, vrátil vedení další brankou Volfa a pojistku přidal ještě Nykl. Na další změny skóre se čekalo do samotného závěru utkání. Nejprve hosté po trefách Nykla a Novotného odskočili svému hostiteli na rozdíl 4 branek, a i poslední branku vstřelili hosté, ale do vlastní svatyně.

Duel mezi kolínským SKP a benešovskými Tenisáky přinesl vyrovnané utkání, ve kterém měli domácí více štěstí v koncovce, utkání definitivně rozhodli v úvodu druhého dějství, soupeř doplatil na neproměňování šancí. Herně vyrovnané utkání rozhodly maličkosti a v několika případech i šťastné odrazy od hráčů, které skončily brankou, a nakonec i to pomohlo rozhodnout utkání, ačkoliv se to tak nejevilo. První poločas byl ze začátku rychlý a živelný a s futsalem nic moc společného, hrál se spíše fotbal v hale. Skóre otevřeli domácí v 7 minutě Kopeckým. Po čtvrthodině hry došlo k obratu, hosté srovnali Skleničkou. Oba celky od 12 minuty hry po 5 AF. Přišly tak na řadu i PVK6AF a to na každé straně hned tři. Střelci ale byli s jejich proměňováním dost na štíru, jediný, kdo se z této standardky trefil byl hostující Průcha, který tak poslal svůj celek do vedení. Tímto si hosté pomalu začínali získávat půdu pod nohama, ale dovolili svojí lehkovážností srovnat stav z jednoho rychlého protiútoku, po odrazu míče od hráče hostí, Lengálem. První poločas tak skončil nerozhodně. Do druhého dějství vstoupil lépe hostitel, po minutě hry se po pěkné akci prosadil opět Lengál. Soupeře to trochu zaskočilo a inkasoval další dvě branky od Váni a podruhé se trefil Kopecký. Zdálo se být o osudu utkání rozhodnuto, ale hosté po jedné své akci snížili D. Dvořákem a začali svůj výkon stupňovat, protože vycítili šanci na urvání nějakých bodů. Bohužel pro ně ale další své šance nevyužili, zkušenější domácí začali opět hrát a drželi míč na svých futsalkách až do konce utkání. Po utkání bylo na hostujících hráčích vidět veliké zklamání, za svůj výkon si nezasloužili odjet bez bodového zisku, ale doplatily na špatnou koncovku.

Kralupské AFC vyhrálo výsledkově hladce nad třebusickým PK, rozhodla koncovka, hosté s pěti hráči rezervního celku neměli přesnou mušku, domácí ofenzivu dirigoval opět Vymětalík, který tentokrát branky především připravoval. Herně velmi vyrovnané utkání začali lépe domácí, kteří se po 6 minutách hry dostali do vedení Valdou, v další fázi první půle měl navrh hlavně hostující gólman Měkota, který držel svůj celek ve hře, ale hostům tentokrát vyschla přesná střelba a celých 37 minut nedokázali překonat domácího brankáře Heimratha. Větší klid vnesl do domácích řad až pojišťovací gól Bednárika, těsně před přestávkou. Ani druhé dějství nepřineslo zásadní změnu, dva góly domácího L. Koláčka definitivně srazili soupeře na palubovku, až za tohoto rozhodnutého stavu hosté smazali nulu na svém kontě kapitánem Hinkem. V samotném závěru domácí ještě navýšili své vedení Junkem a Vymětalíkem. Domácím tentokrát více přálo i štěstí, hosty od větší porážky (první v této sezóně) uchránil jen výborný gólman.

Kladenský Brazil zatím vládne soutěži, třetí výhra v pořadí se urodila na domácí palubovce s kutnohorským nováčkem N.P.C., ale lehké to neměli, domácí definitivně rozhodli v úvodu druhého dějství, skóre na obou stranách ovlivnily i vlastenci. Již po 2 minutách hry si hosté vstřelili prvního vlastence, ale spíše je to nabudilo a brzy strhli vedení na svoji stranu, po vyrovnávací brance Biroše, trefil vedení Pacák. Domácí se střelecky probrali až ve 12 minutě, kdy vyrovnal Čampulka, následovaly další dva zásahy domácího Čičmance, ale ani tento náskok do přestávky nevydržel. Krátce nato si i domácí vstřelili vlastní gól a do poločasového hvizdu ještě stihli hosté vyrovnat Vokounem. Přestávka prospěla více hostitelskému týmu, v první polovině druhého dějství se projevila větší kvalita i zkušenost domácího celku, který soupeři utekl na rozdíl pěti branek vstřelených během 7 minut, po dvou brankách vstřelili Neuman s Dlouhým, k tomu přidali hosté dalšího vlastence. Po snížení Jeřábkem si kladenský kanonýr Čicmanec zkompletoval hattrick, hosté v závěru již jen kosmeticky upravili skóre svými druhými góly Pacák a Biroš. Hosté statečně vzdorovali, ale na první body v soutěži to nestačilo.

Střelcem kola se stal se 4 góly Volf L. z MCE. Asistentem kola byl se třemi nahrávkami kralupský Vymětalík V.

Statistiky: Svou třístou branku, ve 12 sezóně, trefil Hink J. z Třebusic. 400 branku Tenisáků Benešov trefil v 1.kole Sklenička M.

čekatelé: Zlata René (MCE Sl) – 1 branka do stovky, 9 sezóna, Husárek Dalibor (MCE Sl) – 1 asistence do stovky, 7 sezóna, Mára Michal (AFC Kralupy) – 2 branky do stovky (15 sezóna), Nykl Michal (MCE Sl) – 1 asistence do stovky (7 sezóna), Kuba Ondřej (Hrasl Sl) – 2 body do stovky 98 (55+43), 4 sezóna, Maroušek Jan (MCE Sl) – 6 bodů do dvoustovky 194 (96+98), 9 sezóna, Moravec Lukáš (AFC Kralupy) – 6 bodů do čtyřstovky 394 (209+185), 14 sezóna, Neumann Radislav (FC Brazil Kl) – 4 body do stovky 96 (61+35), 5 sezóna, Koláček Libor (AFC Kralupy) – 6 asistencí do stovky, 11 sezóna, Šerák Radek (PK Třebusice) – 9 bodů do třístovky 291 (112+179), 9 sezóna, Šerák Martin (PK Třebusice) – 8 bodů do dvoustovky 192 (93+99), 11 sezóna, Vymětalík Vladimír (AFC Kralupy) – 4 body do šestistovky 596 (335+261), 13 sezóna, Kubín Martin (PK Třebusice) – 8 asistencí do stovky, 13 sezóna,  Zelenka Martin (FC Brazil Kl) – 8 bodů do stovky 92 (57+35), 7 sezóna, SKP Kolín – 9 branek do jedenáctistovky, 8 sezóna, Říčka Jiří (MCE Sl) – 13 bodů do čtyřstovky 387 (265+122), 12 sezóna, Fedrhanc A. (Třebusice) – 13 asistencí do stovky, 7 sezóna, Pospíšil M. ml. (MCE Sl) – 13 branek do stovky, 7 sezóna, Nachtigal L. (Brazil Kl) – 13 bodů do stovky, 87 (39+48), 6 sezóna, Hrdlička Jiří (Hrasl Sl) – 14 bodů do stovky 86 (59+27), 4 sezóna

Sestava 3.kola:

Měkota O. (Třebusice) – Volf L. (MCE Sl) 2x, Čičmanec L. (Kladno), Vymětalík V. (Kralupy) 2x, Biroš M. (Kutná Hora)

O1A0301 Hrasl Slaný – MCE Slaný 4 : 7 (1 : 3)
Rozhodčí: Svoboda Richard, Říha Jaroslav Diváků: 20 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 22.10.2021 Výkop: 19:15 AF: D 3/3 – H 2/3 Fair play (trestné body): D 8 – H 7
Branky (asistence): 11. Klusáček Petr, 23. Klusáček Petr (Peška Jan), 24. Peška Jan (Klusáček Petr), 39. Vlastní – 3. Volf Libor (Koula Štěpán), 19. Volf Libor (Nykl Michal), 20. Volf Libor, 24. Volf Libor, 26. Nykl Michal, 38. Nykl Michal, 39. Novotný Filip
ŽK: Klusáček Petr – Nykl Michal
Hrasl Slaný: Hrdlička Jiří, Peška Jan, Klusáček Petr, Landvojtovič Vít, Bardoň Lukáš, Eichler Tomáš
MCE Slaný: Pustai Simon, Volf Libor, Nykl Michal, Koula Štěpán, Novotný Filip, Suk Matěj, Říčka Jiří ml., Snovický Jan ml. Nejlepší hráči: Volf L., Nykl M. (oba MCE Sl), Klusáček P. (Hrasl Sl)

O1A0302 SKP Kolín – Tenisáci Benešov 5 : 3 (2 : 2)
Rozhodčí: Vala Luboš, Klobása Michael Diváků: 25 Místo konání: SH SOŠ Kolín Datum konání: 22.10.2021 Výkop: 20:45 AF: D 9/4 – H 9/1 Fair play (trestné body): D 13 – H 10
Branky (asistence): 7. Kopecký Miroslav (Kovařík Jakub), 17. Lengál Dominik (Váňa Petr), 21. Lengál Dominik (Škopek Michal), 25. Váňa Petr, 28. Kopecký Miroslav – 14. Sklenička Martin (Rabiňák Ondra), 15. Průcha Štěpán, 33. Dvořák Daniel (Sklenička Martin)
SKP Kolín: Jílek Miroslav, Kovařík Jakub, Škopek Michal, Chvalovský Adam, Kopecký Miroslav, Srba Martin, Váňa Petr, Lengál Dominik, Bláža Lukáš, Rosendorf Stanislav, Hejduk Zdeněk
Tenisáci Benešov: Dvořák Jiří, Mareš Václav, Dvořák Daniel, Průcha Štěpán, Rabiňák Ondra, Rynda Pavel, Žarnecki Robert, Hocek Petr, Sklenička Martin, Franěk Michal Nejlepší hráči: Průcha Š. (Benešov), Lengál D. (Kolín), Hocek P. (Benešov)

O1A0303 AFC Kralupy – PK Třebusice 6 : 1 (2 : 0)
Rozhodčí: Pejša Tomáš, Svoboda Richard Diváků: 21 Místo konání: SH Kralupy Datum konání: 24.10.2021 Výkop: 18:00 AF: D 3/4 – H 3/2 Fair play (trestné body): D 7 – H 5
Branky (asistence): 6. Valda David (Vymětalík Vladimír), 19. Bednárik Jan (Vymětalík Vladimír), 27. Koláček Libor, 33. Koláček Libor (Vymětalík Vladimír), 39. Junek Petr (Heimrath Pavel), 40. Vymětalík Vladimír – 38. Hink Jaroslav (Kubín Martin)
AFC Kralupy: Heimrath Pavel, Vymětalík Vladimír, Koláček Libor, Koláček Tomáš, Junek Petr, Valda David, Bednárik Jan, Karas Roman
PK Třebusice: Měkota Ondřej, Hink Jaroslav, Šerák Martin, Šulc Kryštof, Kubín Jan, Kubín Martin, Kinský Lukáš, Kubín Pavel Nejlepší hráči: Valda D. (Kralupy), Měkota O. (Třebusice), Vymětalík V. (Kralupy)

O1A0304 FC Brazil Kladno – N.P.C. Kutná Hora 10 : 7 (4 : 4)
Rozhodčí: Laštovička Stanislav, Říha Jaroslav Diváků: 21 Místo konání: SH Kladno Datum konání: 24.10.2021 Výkop: 20:15 AF: D 3/3 – H 6/4 Fair play (trestné body): D 6 – H 10
Branky (asistence): 2. Vlastní, 12. Čampulka David (Zelenka Martin), 13. Čičmanec Lukáš (Zelenka Martin), 18. Čičmanec Lukáš (Čampulka David), 22. Neumann Radislav (Havlíček Robin), 23. Dlouhý Pavel (Čičmanec Lukáš), 24. Dlouhý Pavel (Čampulka David), 27. Neumann Radislav (Havlíček Robin), 28. Vlastní, 31. Čičmanec Lukáš (Kott Tomáš) – 5. Biroš Martin (Pacák Martin), 8. Pacák Martin (Biroš Martin), 18. Vlastní, 19. Vokoun Lukáš (Biroš Martin), 31. Jeřábek Radim (Pacák Martin), 35. Pacák Martin, 38. Biroš Martin
FC Brazil Kladno: Doležal Jan, Neumann Radislav, Dlouhý Pavel, Čampulka David, Havlíček Robin, Čičmanec Lukáš, Zelenka Martin, Kott Tomáš
N.P.C. Kutná Hora: Vokoun Radek, Pacák Martin, Vokoun Lukáš, Jeřábek Radim, Mukařovský David, Biroš Martin, Laštovka David Nejlepší hráči: Čičmanec L. (Kladno), Biroš M. (Kutná Hora), Dlouhý P. (Kladno)

Autor: Ing. Jiří Chaloupka, předseda Stč. KSF