Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
PŘÍPRAVU OKRESNÍCH SOUTĚŽÍ UZAVŘE GRÉMIUM TÝMŮ

PŘÍPRAVU OKRESNÍCH SOUTĚŽÍ UZAVŘE GRÉMIUM TÝMŮ

Příprava kladenských futsalových soutěží spěje do finále, v tomto týdnu obdrželi jejich účastníci kompletní soutěžní dokumenty, a to Rozpis kladenských mistrovských soutěží s příslušnými přílohami – Adresářem účastníků okresních soutěží,  Sazebníkem  trestů a finančních postihů a Rozlosováním kladenských okresních soutěží (vše níže a v odkazu Ke stažení).

Přípravu nového ročníku  pak uzavře Grémium týmů okresních soutěží, které se uskuteční v pondělí 25.10.2021 od 18.00 hodin v salonku Restaurace Zimák ve Slaném. Grémium týmů pak bude zároveň i nevolební valnou hromadou OSF Kladno.

Nový soutěžní ročník zahájí prvním kolem Okresního přeboru Kladno v sobotu 6. listopadu 2021 na palubovce slánské sportovní haly BIOS, o týden později zahájí ve stochovské sportovní hale Okresní soutěže I. a II. třídy.

Upozornění: Každý uživatel či návštěvník sportovních hal ve Slaném či na Stochově  musí na vyžádání zaměstnance haly prokázat svou bezinfekčnost v souvislosti  s pandemií Covid 19.

Nyní jen doufejme, že se uskuteční nejen samotné grémium týmů, ale nic nebude ani bránit v odehrání samotných okresních soutěží.

Rozpis kladenských mistrovských soutěží k dispozici zde.

Rozlosování kladenských mistrovských soutěží k dispozici zde.

Adresář účastníků kladenských mistrovských soutěží k dispozici zde.

Sazebník trestů a postihů zde.

Soupiska celku k dispozici zde.

Seznam funkcionářů k dispozici zde.