Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
VÝSLEDKY: Zápas v Chomutově nabídl 24 branek!

VÝSLEDKY: Zápas v Chomutově nabídl 24 branek!

Včerejšek přinesl pouze utkání západní skupiny 2.ligy, v nichž se z plného počtu bodů radovali vždy domácí. Aspirant na vítězství v soutěži z Krupky deklasoval jedenácti zásahy teplické Morgan Commando, v Chomutově zvítězili po obrovské přestřelce domácí nad hostujícím Jabloncem, plzeňské Jerigo po bitvě přehrálo o jedinou branku Chotěboř.

Další program 1. FUTSAL ligy:

NEDĚLE 10. října

SK Dynamo PCO České Budějovice – Svarog FC Teplice (19:00)

PONDĚLÍ 11. října

AC Sparta Praha – FK Chrudim (20:00, živě Tipsport a LSTV)
Dohrávka 4. kola: Helas Brno – SK Olympik Mělník (20:00)

Výsledky 3. kola 2. FUTSAL ligy – západ a další program:

Boca Juniors Krupka – Morgan Commando Teplice 11:3 (7:0)
Branky: 3. Tavares Dos Santos Viktor (Knor), 5. Cibrik (Taverna), 7. Cardeal De Jesus Caio Cesar, 13. Knor (Taverna), 16. Goes Conceicao Fradick Fernando, 18. Šebek (Goes Conceicao Fradick Fernando), 19. Goes Conceicao Fradick Fernando (Cardeal Des Jesus Caio Cesar), 25. Cardeal De Jesus Caio Cesar, 26. Cardeal De Jesus Caio Cesar (Šebek), 28. Salák, 40. Šebek (Goes Conceicao Fradick Fernando) – 28. Zigmund, 31. Ruda (pen.), 40. Zigmund.

FC Baník Chomutov – FK GMM Jablonec n. N. 13:11 (7:7)
Branky: 1. Jelínek (Dolechek), 3. Gedeon, 4. Gedeon (nový), 7. Dolechek (Gedeon), 8. Dolechek (Gedeon), 10. Dolechek (Jelínek), 14. Nový (Gedeon), 22. Gedeon (Holman), 28. Jamrich, 29. Jamrich (Gedeon), 30. Jamrich (Nový), 31. Novák (Nový), 37. Jamrich – 1. Mečíř (Vlach), 3. Jákl (Haunold), 6. Mečíř (Mečíř), 12. Jákl (Kukla), 15. Mečíř (Mečíř), 15. Vlach (Mečíř), 20. Mečíř, 28. Mečíř (Vlach), 33. Vlach (Jákl), 34. Vlach (Haunold), 36. Vlach (Mečíř).

FC Jerigo 1994 Plzeň – FK Boca Chotěboř 5:4 (3:3)
Branky: 1. Šebek, 16. Šebek (Kristl), 18. Šebek (Pavlíček), 31. Rous (Frémund), 37. Šebek (10 m kop) – 2. Staněk (Formáček), 7. Staněk (Formáček), 13. Formáček (Staněk), 29. Tichý (Staněk).

NEDĚLE 10. října

TJ FC Dalmach Turnov – Absolut Černý Dub (19:00)
TJ Spartak Perštejn – FK Kladno (19:00)
______________________

SKUP Olomouc – 1.FC Nejzbach Vysoké Mýto (19:00)

 

Další program Středočeského krajského přeboru zde.

Zdroj: www.fotbal.cz