Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
KOMUNIKÉ ZE ZASEDÁNÍ VV SFČR ZE DNE 30.9.2021

KOMUNIKÉ ZE ZASEDÁNÍ VV SFČR ZE DNE 30.9.2021

Níže přinášíme komuniké ze zářijového zasedání Výkonného výboru SFČR (dále jen VV).

Komuniké ze zasedání VV SFČR ze dne 30.9.2021 zde.

K němu opět několik poznámek:

Bod č. 3 – Bylo by zajímavé znát obsah informace předsedy VV FAČR Fouska k přípravě Memoranda o vzájemné spolupráci SFČR a FAČR a návaznosti na uzavření smlouvy mezi SFČR a FAČR, tedy smlouvy, která je připravována již zhruba sedm let. V jakém stádiu je asi její příprava po takové době?

Bod č. 4 – Bylo by rovněž vhodné znát, jaký dopad bude mít reorganizace sekretariátu FAČR na sekretariát SFČR. I v tomto případě chybí jakákoliv zmínka o celé záležitosti.

Bod č. 25 – Je neuvěřitelné, že byla ze strany Komise delegátů SFČR vyvinuta snaha navrátit na listinu delegátů nejvyšších soutěží Josefa Novotného, tedy funkcionáře, který je zodpovědný za téměř půlmilionový schodek v účetnictví Oblastního svazu futsalu „C“ a Karlovarského krajského svazu futsalu v období let 2010 – 2013. Bohužel smutným faktem je, že předsedou KD byl odsouhlasen Karel Henych, kamarád Novotného a bývalý ligový rozhodčí s nepříliš čistým morálním kreditem, z čehož pro něj vyplynul i trest zastavení činnosti na časové období. Ten pak svého kamaráda bez konzultace s kýmkoliv pozval na letošní seminář delegátů a po jeho absolvování ho nechal zapsat na listinu delegátů. Až na tlak člena VV Jana Roda, v jehož regionu a soutěžích způsobil Jos. Novotný finanční problém, byl tento z listiny delegátů vyřazen. Celý tento pokus o jeho zařazení na listinu je velice smutný a svědčí o tom, že futsalu do čistoty stále dost chybí ….

Bod č. 27 – Smutné čtení, pak se má futsal někam pohnout, když mu není věnována dostatečná prezentace ani v období mistrovství světa ….

Bod č. 31 – Aktuální informace o stavu realizace finanční podpory regionů z členských příspěvků za rok 2020 by zajímali všechny, kteří tuto dotaci ještě stále neobdrželi. A to je již říjen a dotace nikde …. Tady to začíná zavánět již trestným činem krádeže, jen doufám, že se mýlím a dotace bude co nejdříve na příslušných kontech.

Pavel Nepil, předseda OSF Kladno