Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
TERMÍN UZÁVĚRKY PŘIHLÁŠEK DO OKRESNÍCH SOUTĚŽÍ DNES

TERMÍN UZÁVĚRKY PŘIHLÁŠEK DO OKRESNÍCH SOUTĚŽÍ DNES

Právě dnes je termín definitivní uzávěrky přihlášek do nového ročníku kladenských futsalových soutěží. Vzhledem ke specifické situaci v posledním pandemickém roce, jsou účastníci jednotlivých soutěží již delší dobu známi. Vzhledem k tomu, že start v připravované soutěžní sezóně je nově podmíněn i zřízením právní subjektivity klubu, nedá se očekávat přihlášení nováčka na poslední chvíli.  V této souvislosti je jediným otazníkem zařazení celku RB Vinařice do OS II. třídy, který zatím jako jediný nedoložil alespoň podání zápisu do spolkového rejstříku. Pokud se tak nestane nejpozději zítra, nebude celek do soutěže zařazen.

V následujících dnech bude všem týmů zaslán Rozpis kladenských mistrovských soutěží (RMS) s přílohami, včetně rozlosování jednotlivých soutěží. Dále všechny celky obdrží pozvánku na Grémium týmů okresních soutěží, které se uskuteční v pondělí 25. 10. 2021 v salonku restaurace Zimák ve Slaném. Účast na něm bude letos pro všechny zástupce klubů výjimečně povinná, bude to také poslední možnost pro celky, jak doručit vyplněné soupisky, případně seznam funkcionářů. Více informací bude ve zmiňované pozvánce, která bude všem účastníkům rozeslána nejpozději do 10.10.21.

Obsazení jednotlivých okresních soutěží:

OKRESNÍ PŘEBOR

SK Omask Kovo Kladno
KLC Klobuky
AFK Rozdělov
RSC Čechie Slaný „B“
1. DFK Slaný
FC Foboz Slaný
Hrasl Slaný „B“
FK Union Slaný
PK Třebusice „B“
Tatran Zlonice

OKRESNÍ SOUTĚŽ I. TŘÍDY

FC Hornets Buštěhrad
1. FC Horní Bezděkov
SK Jarpice
FK Slavoj Kladno
FK Sparta Doly Kladno
AFC Kralupy n.Vl. „B“
TJTZ Atlantic Rakovník
Sokol Řevničov
FC Stochov
FC Arvato Stochov

OKRESNÍ SOUTĚŽ II. TŘÍDY

Blevice 73
TJ Sokol Dobřichovice „B“
1. FC Slavoj Kladno
TJ Slabce
FC Atletico Slaný
RSC Čechie Slaný „C“
FK Union Slaný „B“
SK Slatina
SK Stehelčeves
FC Velká Buková

Celek RB Vinařice bude do soutěže zařazen jen v případě doložení podání zápisu do spolkového rejstříku, a to nejpozději do 1.10.2021.