Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Uzávěrka okresních soutěží se blíží, jaké budou mít složení?

Uzávěrka okresních soutěží se blíží, jaké budou mít složení?

Již necelý týden zbývá do uzávěrky přihlášek do kladenských okresních soutěží 2021/2022. Ta je stanovena na čtvrtek 30.9.2021, do tohoto termínu se mohou hlásit ještě případní další noví zájemci o účast. Ti z loňské neodehrané sezóny pak mají již veškeré přihlašovací náležitosti splněny. V současnosti tak lze již předběžně shrnout obsazení jednotlivých stupňů okresních soutěží.

V okresním přeboru je jediná změna, když zde bude v nové sezóně nastupovat rezervní celek slánského Hraslu. Ten vznikl sloučením tohoto celku s dalším slánským týmem Jafra FK, který tímto zanikl. Všichni účastníci nejvyšší okresní soutěže mají splněny přihlašovací náležitosti a zřízenu právní subjektivitu. Pokud se vzhledem ke kovidové situaci nic mimořádného nestane, zahájí přebor svým úvodním kolem 6. 11. 2021 ve SH BIOS Slaný.

Více změn se událo v Okresní soutěži I. třídy. Z jejích účastníků hned dva ohlásili ukončení činnosti, a to Jiko Kralupy n.Vl. a MCE Slaný „B“. Další celek, kladenský 1. FC Slavoj, pak do stanoveného termínu pro tuto soutěž nedokázal zajistit právní subjektivitu a musel být přeřazen do nejnižší okresní soutěže. Tyto tři celky pak byly nahrazeny zkušeným týmem TJTZ  Atlantic Rakovník a dvěma nováčky AFC Kralupy n.Vl.  „B“ a FK Slavoj Kladno (neplést právě s celkem 1. FC Slavoj Kladno, jsou to dva odlišné týmy). Změnu názvu nahlásil Ceresit Hvězda Kladno, který bude hrát pod hlavičkou fotbalového týmu FK Sparta Doly Kladno. I v této soutěži mají její účastníci splněny veškeré přihlašovací náležitosti a zřízenu právní subjektivitu. Pokud to situace dovolí, zahájí OS I. třídy úvodním kolem 13. 11. 2021, hrát se bude ve SH Stochov.

Neuzavřená je tak jako jediná Okresní soutěž II. třídy, kam mají možnost se potencionální zájemci hlásit ještě do 30. 9. 2021. Mimo přihlašovacích náležitostí (přihláška, úhrada startovného) však musí letos poprvé splnit i podmínku zřízení právní subjektivity.  Do soutěže je zatím závazně přihlášeno jedenáct týmů, včetně dvou nováčků FC Atletico Slaný a RB Vinařice. Všechny celky mají splněné přihlašovací náležitosti, podmínku zřízení právní subjektivity nemá splněnu zatím celek RB Vinařice. Ten musí, stejně jako další potencionální zájemci, doložit do konce září alespoň potvrzený návrh na zápis spolku do příslušného rejstříku. Soutěž by měla zahájit v neděli 14. 11. 2021, hrát se bude ve SH Stochov.

Rozlosování Okresního přeboru zde.

Rozlosování Okresní soutěže I. třídy zde.

Rozlosování Okresní soutěže II. třídy bude zveřejněno až po uzávěrce soutěže 30.9.2021.

Přehled plnění přihlašovacích náležitostí a zřizování právní subjektivity účastníky okresních soutěží:

OP ZÁLOHA START. PŘIHL.
Kladno, SK Omask Kovo ano ano ano ano
Klobuky, KLC ano ano ano ano
Rozdělov, AFK ano ano ano ano
Slaný, RSC Čechie „B“ ano ano ano ano
Slaný, 1.DFK ano ano ano ano
Slaný, FC Foboz ano ano ano ano
Slaný, Hrasl „B“ ano ano ano ano
Slaný, FK Union ano ano ano ano
Třebusice, PK „B“ ano ano ano ano
Zlonice, Tatran ano ano ano ano
OS I. třídy ZÁLOHA START. PŘIHL.
Buštěhrad, FC Hornets ano ano ano ano
Horní Bezděkov, 1.FC ano ano ano ano
Jarpice, SK ano ano ano ano
Kladno, FK Slavoj ano ano ano ano
Kladno, FK Sparta Doly ano ano ano ano
Kralupy n.Vl., AFC „B“ ano ano ano ano
Rakovník, TJTZ Atlantic ano ano ano ano
Řevničov, Sokol ano ano ano ano
Stochov, FC ano ano ano ano
Stochov, FC Arvato ano ano ano ano
OS II. třídy ZÁLOHA START. PŘIHL.
Blevice 73 ano ano ano ano
Dobřichovice, TJ Sokol „B“ ano ano ano ano
Kladno, 1. FC Slavoj ano ano ano ano
Slabce, TJ ano ano ano ano
Slaný, FC Atletico ano ano ano pod
Slaný, RSC Čechie „C“ ano ano ano ano
Slaný, FK Union „B“ ano ano ano ano
Slatina, SK ano ano ano ano
Stehelčeves, SK ano ano ano ano
Velká Buková, FC ano ano ano ano
Vinařice, RB ano ano ano pracují