Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Vítězem středočeské části poháru ligový SK Olympik Mělník

Vítězem středočeské části poháru ligový SK Olympik Mělník

V neděli se v kolínské sportovní hale odehrál netradičním způsobem letošní ročník středočeské části Poháru SFČR, a to jednorázovým turnajem za účasti pěti celků. Jeho vítězem se dle očekávání stal prvoligový mělnický Olympik, který tak získal čtvrté vítězství v řadě. Druhé místo obsadil druhouligový FC Malibu Mladá Boleslav, když překvapila pouze jeho remíza s účastníkem okresního přeboru, benešovskými tenisáky. Ti pak na kvalitně obsazeném turnaji vybojovali bronzové medaile.

Výsledky:

O1P0101 SK Olympik Mělník – Tenisáci Benešov 4 : 0
Rozhodčí: Borek, Ziegler Diváků: 40 Výkop 8:30 AF: D 2 – H 3
Branky (asistence): 2. Nedostup Alexandr (Gabčo Josef ml.), 4. Gabčo Josef ml. (Nedostup Alexandr), 6. Němec Jakub (Kalabis Jan), 7. Šmejkal Radek (Lehner Lukáš)
SK Olympik Mělník: Šanda Martin, Gabčo Josef ml., Kalabis Jan, Lehner Lukáš, Nedostup Alexandr, Němec Jakub, Novotný Jiří, Prejsa Tomáš, Šmejkal Radek, Zdržálek Dominik, Žežulka Jan
Tenisáci Benešov: Franěk Michal, Dvořák Daniel, Hocek Petr, Kamenský Tomáš, Mareš Václav, Průcha Štěpán, Rabiňák Ondra, Rozsypal Lukáš, Rynda Pavel, Suk Vojtěch, Dvořák Jiří Nejlepší hráči: Gabčo Josef ml. (Mělník) – Franěk Michal (Benešov)

O1P0102 Tenisáci Benešov – FC Malibu Ml. Boleslav 1 : 1
Rozhodčí: Kopic, Klobása Diváků: 40 Výkop: 9:00 AF: D 1 – H 3
Branky (asistence): 9. Dvořák Daniel (Suk Vojtěch) – 16. Skalický Michal (Maryška Jakub)
Tenisáci Benešov: Dvořák Jiří, Dvořák Daniel, Franěk Michal, Hocek Petr, Kamenský Tomáš, Mareš Václav, Průcha Štěpán, Rabiňák Ondra, Rozsypal Lukáš, Rynda Pavel, Suk Vojtěch
FC Malibu Ml. Boleslav: Formánek Tomáš, Komma Ondřej, Machů Dominik, Maryška Jakub, Roudnický Filip, Skalický Michal, Šteiner David, Vejr Vítek, Bílek Jaroslav Nejlepší hráči: Průcha Štěpán (Benešov) – Komma Ondřej (Mladá Boleslav)

O1P0103 TJ Sokol Dobřichovice – SKP Kolín 1 : 2
Rozhodčí: Borek, Ziegler Diváků: 40 Výkop: 9:30 AF: D 2 – H 0
Branky (asistence): 15. Halenka Jakub ml. (Rada Jan) – 13. Kopecký Miroslav (Lengál Dominik), 17. Rosendorf Stanislav (Kovařík Jakub)
TJ Sokol Dobřichovice: Geissler Jiří, Halenka Jakub, Halenka Jakub ml., Kalvoda Ondřej, Obermajer Ladislav, Štědronský Martin, Velebil Václav, Rada Jan
SKP Kolín: Bína Daniel, Funda Ladislav, Hejduk Zdeněk, Kopecký Miroslav, Kovařík Jakub, Lengál Dominik, Rosendorf Stanislav, Srba Martin, Škopek Michal, Velčovský Lubomír Nejlepší hráči: Geissler Jiří (Dobřichovice) – Kovařík Jakub (Kolín)

O1P0104 Tenisáci Benešov – TJ Sokol Dobřichovice 2 : 1
Rozhodčí: Klobása, Kopic Diváků: 40 Výkop: 10:00 AF: D 1 – H 2
Branky (asistence): 1. Průcha Štěpán (Rabiňák Ondra), 15. Rozsypal Lukáš (Suk Vojtěch) – 2. Vlastní
Tenisáci Benešov: Franěk Michal, Dvořák Daniel, Hocek Petr, Kamenský Tomáš, Mareš Václav, Průcha Štěpán, Rabiňák Ondra, Rozsypal Lukáš, Rynda Pavel, Suk Vojtěch, Dvořák Jiří
TJ Sokol Dobřichovice: Geissler Jiří, Halenka Jakub, Halenka Jakub ml., Kalvoda Ondřej, Obermajer Ladislav, Rada Jan, Štědronský Martin, Velebil Václav Nejlepší hráči: Průcha Štěpán (Benešov) – Velebil Václav (Dobřichovice)

O1P0105 SK Olympik Mělník – FC Malibu Ml. Boleslav 3 : 0
Rozhodčí: Klobása, Kopic Diváků: 40 Výkop: 10:30 AF: D 4 – H 4
Branky (asistence): 13. Kalabis Jan (Němec Jakub), 18. Gabčo Josef ml. (Prejsa Tomáš), 19. Kalabis Jan
SK Olympik Mělník: Šanda Martin, Gabčo Josef ml., Kalabis Jan, Lehner Lukáš, Nedostup Alexandr, Němec Jakub, Novotný Jiří, Prejsa Tomáš, Šmejkal Radek, Zdržálek Dominik, Žežulka Jan
FC Malibu Ml. Boleslav: Formánek Tomáš, Komma Ondřej, Machů Dominik, Maryška Jakub, Roudnický Filip, Skalický Michal, Šteiner David, Vejr Vítek, Bílek Jaroslav Nejlepší hráči: Kalabis Jan (Mělník) – Komma Ondřej (Mladá Boleslav)

O1P0106 TJ Sokol Dobřichovice – SK Olympik Mělník 0 : 4
Rozhodčí: Borek, Ziegler Diváků: 40 Výkop: 11:00 AF: D 3 – H 2
Branky (asistence): – 2. Zdržálek Dominik (Gabčo Josef ml.), 8. Zdržálek Dominik (Prejsa Tomáš), 10. Nedostup Alexandr (Gabčo Josef ml.), 20. Prejsa Tomáš (Gabčo Josef ml.)
TJ Sokol Dobřichovice: Geissler Jiří, Halenka Jakub, Halenka Jakub ml., Kalvoda Ondřej, Obermajer Ladislav, Rada Jan, Štědronský Martin, Velebil Václav
SK Olympik Mělník: Šanda Martin, Gabčo Josef ml., Kalabis Jan, Lehner Lukáš, Nedostup Alexandr, Němec Jakub, Novotný Jiří, Prejsa Tomáš, Šmejkal Radek, Zdržálek Dominik Nejlepší hráči: Velebil Václav (Dobřichovice) – Němec Jakub (Mělník)

O1P0107 SKP Kolín – Tenisáci Benešov 0 : 1
Rozhodčí: Kopic, Klobása Diváků: 40 Výkop: 11:30 AF: D 3 – H 1
Branky (asistence): – 2. Dvořák Daniel (Mareš Václav)
SKP Kolín: Bína Daniel, Funda Ladislav, Hejduk Zdeněk, Kopecký Miroslav, Kovařík Jakub, Lengál Dominik, Rosendorf Stanislav, Srba Martin, Škopek Michal, Velčovský Lubomír
Tenisáci Benešov: Dvořák Jiří, Dvořák Daniel, Franěk Michal, Hocek Petr, Kamenský Tomáš, Mareš Václav, Průcha Štěpán, Rabiňák Ondra, Rozsypal Lukáš, Rynda Pavel, Suk Vojtěch Nejlepší hráči: Kopecký Miroslav (Kolín) – Průcha Štěpán (Benešov)

O1P0108 SK Olympik Mělník – SKP Kolín 4 : 1
Rozhodčí: Klobása, Kopic Diváků: 40 Výkop: 12:00 AF: D 1 – H 3
Branky (asistence): 9. Gabčo Josef ml. (Prejsa Tomáš), 10. Nedostup Alexandr (Gabčo Josef ml.), 11. Vlastní, 14. Zdržálek Dominik – 7. Hejduk Zdeněk
SK Olympik Mělník: Šanda Martin, Gabčo Josef ml., Kalabis Jan, Lehner Lukáš, Nedostup Alexandr, Němec Jakub, Novotný Jiří, Prejsa Tomáš, Šmejkal Radek, Zdržálek Dominik, Žežulka Jan, Vlastní
SKP Kolín: Bína Daniel, Funda Ladislav, Hejduk Zdeněk, Kopecký Miroslav, Kovařík Jakub, Lengál Dominik, Rosendorf Stanislav, Srba Martin, Škopek Michal, Velčovský Lubomír Nejlepší hráči: Nedostup Alexandr (Mělník) – Hejduk Zdeněk (Kolín)

O1P0109 FC Malibu Ml. Boleslav – TJ Sokol Dobřichovice 4 : 3
Rozhodčí: Borek, Ziegler Diváků: 30 Výkop: 12:30 AF: D 1 – H 2
Branky (asistence): 3. Vejr Vítek (Machů Dominik), 8. Komma Ondřej (Maryška Jakub), 12. Vejr Vítek (Machů Dominik), 17. Machů Dominik (Maryška Jakub) – 9. Rada Jan (Halenka Jakub), 15. Obermajer Ladislav (Kalvoda Ondřej), 20. Štědronský Martin (Rada Jan)
FC Malibu Ml. Boleslav: Formánek Tomáš, Komma Ondřej, Machů Dominik, Maryška Jakub, Roudnický Filip, Skalický Michal, Šteiner David, Vejr Vítek, Bílek Jaroslav
TJ Sokol Dobřichovice: Geissler Jiří, Halenka Jakub, Halenka Jakub ml., Kalvoda Ondřej, Obermajer Ladislav, Rada Jan, Štědronský Martin, Velebil Václav Nejlepší hráči: Vejr Vítek (Mladá Boleslav) – Rada Jan (Dobřichovice)

O1P0110 SKP Kolín – FC Malibu Ml. Boleslav 0 : 7
Rozhodčí: Borek, Ziegler Diváků: 30 Výkop: 13:00 AF: D 2 – H 2
Branky (asistence): – 5. Machů Dominik (Maryška Jakub), 8. Machů Dominik, 11. Vejr Vítek (Maryška Jakub), 13. Vejr Vítek, 14. Vejr Vítek, 16. Maryška Jakub (Šteiner David), 18. Komma Ondřej (Machů Dominik)
SKP Kolín: Bína Daniel, Funda Ladislav, Hejduk Zdeněk, Kopecký Miroslav, Kovařík Jakub, Lengál Dominik, Rosendorf Stanislav, Srba Martin, Škopek Michal, Velčovský Lubomír
FC Malibu Ml. Boleslav: Formánek Tomáš, Komma Ondřej, Machů Dominik, Maryška Jakub, Roudnický Filip, Skalický Michal, Šteiner David, Vejr Vítek, Bílek Jaroslav Nejlepší hráči: Kopecký Miroslav (Kolín) – Vejr Vítek (Mladá Boleslav)

KONEČNÁ TABULKA

Rk Tým Záp + 0 Skóre Body
 1. SK Olympik Mělník        4 4 0 0  15 :   1 12
 2. FC Malibu Ml. Boleslav 4 2 1 1  12 :   7 7
 3. Tenisáci Benešov 4 2 1 1   4 :   6 7
 4. SKP Kolín 4 1 0 3   3 :  13 3
 5. TJ Sokol Dobřichovice 4 0 0 4   5 :  12 0

 

TABULKA STŘELCŮ

1. Vejr Vítek (Malibu Mb)                   5 + 0

2-3. Gabčo Josef ml. (Olympik Me)       3 + 5

Machů Dominik (Malibu Mb)         3 + 5

4. Nedostup Alexandr (Olympik Me)  3 +1

5. Zdržálek Dominik (Olympik Me)   3 + 0

NEJLEPŠÍ HRÁČ

Gabčo Josef ml. (Olympik Me)

NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ

Franěk Michal (Tenisáci Bn)