Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
VÝSLEDKY: Mělník dal desítku. Teplice otočily proti Spartě

VÝSLEDKY: Mělník dal desítku. Teplice otočily proti Spartě

Po úterní televizní předehrávce, ve které trochu překvapivě mistrovská Plzeň podlehla pražské Slavii, se včera hrály další tři duely nejvyšší soutěže. Mělník se v žádném případě nemazlil s hostujícími futsalisty brněnských Žabinských vlků a na zpáteční cestu jim nadělil deset branek. Opět se dařilo Gabčovi, který tři branky dal a na dvě nahrál. Nejzajímavější utkání se hrálo včera v Teplicích, kde se představila pražská Sparta. Ta v první půli doháněla náskok soupeře, závěr poločasu jí vyšel skvěle, když šli její hráči do kabin za jednobrankového vedení. Ve druhém poločase však stříleli již jen domácí, kteří tak vybojovali cenné tři body. V posledním včerejším duelu si tři povinné body připsali na palubovce českolipských Démonů chrudimští futsalisté, domácí se však za svůj výkon nemusí stydět.

SK Olympik Mělník – Žabinští Vlci Brno 10:1 (3:1)
Branky: 2. Gabčo (Zdržálek), 11. Gabčo (Vokoun), 18. Vokoun (Gabčo), 22. Zdržálek, 23. Novotný (Šmejkal), 25. Gabčo (Nečas), 28. Šmejkal (Nečas), 34. Prejsa, 38. Nečas (Novotný), 40. Nečas (Gabčo) – 9. vlastní.

Svarog FC Teplice – AC Sparta Praha 7:4 (3:4)
Branky: 2. Diece (Adriano), 8. Adriano (Varela), 11. Varela (Adriano), 22. Varela (Diece), 23. Varela (Adriano), 32. Adriano, 40. Hůla – 7. Neto, 17. Křivánek (Neto), 20. Křivánek (Angellot), 20. Neto (Křivánek).

FC Démoni Česká Lípa – FK Chrudim 1:4 (0:4)
Branky: 37. Fichtner (Maur) – 1. Balog (Max), 4. Max (Balog), 8. Max (Éverton), 15. Max (Éverton).

NEDĚLE 5. září

FC Rapid Ústí n. L. – FTZS Liberec (20:00)

PONDĚLÍ 6. září

Helas Brno – SK Dynamo PCO České Budějovice (19:30, živě na YouTube)