Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Finálový turnaj středočeské části poháru s pěti účastníky

Finálový turnaj středočeské části poháru s pěti účastníky

Jak jsme již uváděli, letošní ročník středočeské části Poháru SFČR bude mít díky koranavirové situaci specifickou formu. Odehraje se totiž jednorázovým turnajem, kterého se mělo zúčastnit šest celků.

Nakonec se však v neděli 5.9.2021 v Kolíně utká o postup do celostátní části poháru pouze pět zájemců. Největším favoritem bude prvoligový SK Olympik Mělník, který má za sebou úspěšný vstup do nejvyšší soutěže, když v úvodním kole zvítězil na horké půdě v Liberci. Velkým soupeřem by mu pak měl být druholigový celek FC Malibu mladá Boleslav, do počtu by nemusel být ani divizní celek TJ Sokol Dobřichovice. Pětici účastníků pak doplňují dva účastníci okresních přeborů SKP Kolín a Tenisáci Benešov. Hrát se bude systémem každý s každým, výkop prvního utkání je naplánován na 8.30 hodin. Jak jsme již uváděli, vítěz postupuje do celostátní části poháru.