Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
ÚČASTNÍCI OKRESNÍCH SOUTĚŽÍ OBDRŽELI DRUHÝ INFORMAČNÍ DOPIS

ÚČASTNÍCI OKRESNÍCH SOUTĚŽÍ OBDRŽELI DRUHÝ INFORMAČNÍ DOPIS

V těchto dnech obdrželi všichni zájemci o účast v kladenských okresních futsalových soutěžích v sezóně 2021/2022 druhý informační dopis, který upravuje další postup při přihlášení celku do soutěže.

Základní podmínkou je úhrada doplatku startovného ve výši 6.000,- Kč do 30. září 2021 ve prospěch účtu 5894957399/0800, kdy variabilním symbolem bude ID číslo klubu (dle systému FUTis) a ve zprávě pro příjemce bude uveden název klubu (netýká se týmů, které již startovné uhradily v plné výši).

Nejnižší okresní soutěž je stále případným zájemcům otevřena – pokud se do ní do výše uvedeného termínu nový zájemce přihlásí, uhradí startovné v plné výši 8.000,- Kč.

Celky, které uhradí doplatek startovného, obdrží počátkem října Rozpis mistrovských soutěží OSF Kladno, rozlosování okresních soutěží, adresář jejich účastníků a pozvánku na Grémium týmů okresních soutěží. To se uskuteční v pondělí 25. října 2021 tradičně v salonku Restaurace Zimák ve Slaném, s tím, že účast bude povinná. Pozvánky budou včas rozeslány.

Okresní soutěže zahájí úvodními koly v sobotu 6. listopadu 2021, poslední kola jsou naplánována na neděli 3. dubna 2022. Okresní přebor se bude hrát ve Sportovní hale BIOS ve Slaném, obě nižší soutěže se odehrají tradičně ve Sportovní hale na Stochově.

Společně s druhým informačním dopisem byl adresátům odeslán i tiskopis soupisky celku, tu vyplní pouze celky, mající rezervní týmy. Ostatní pak vyplní pouze seznam funkcionářů, který rovněž obdrželi. Příslušné materiály doručí účastníci soutěží vyplněné řídícímu svazu nejpozději do 25. října 2021.

Druhý informační dopis zde.

Seznam funkcionářů zde.

Soupiska celku zde.