Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Bude se hrát Pohár SFČR a veteráni? A pokud ano, jakým způsobem?

Bude se hrát Pohár SFČR a veteráni? A pokud ano, jakým způsobem?

Výkonný výbor SFČR na svém posledním zasedání učinil pozitivní rozhodnutí ve věci odehrání Poháru SFČR a soutěže veteránů prakticky ještě za sezónu 2020/2021.

Pohár SFČR by se měl odehrát ve zkráceném režimu v rámci jednotlivých krajů do 30.9.2021 s povinou účastí celků 1. a 2. ligy, v rámci soutěže veteránů mají být osloveni zájemci v jednotlivých krajích o účast na finálovém turnaji Mistrovství ČR, které se uskuteční 27.11.2021 buď ve Vsetíně nebo v Liberci.

Rozhodnutí i myšlenka chvályhodné v době, kdy je hlad po jakékoli formě sportování a o účast v obou soutěžích by tak byl velký zájem. Bohužel vydáním této informace v komuniké z jednání VV zatím veškerá aktivita VV v tomto směru končí. Nejsou zveřejněny žádné podrobnější informace k oběma soutěžím, potažmo především jejich propozice. Krajské svazy se tak zatím nemají oč opřít a těžko se jim za tohoto stavu bude cokoliv organizovat. Doufejme tedy jen, že brzká aktivita VV v této věci podpoří rozehrání obou soutěží co nejdříve.