Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Nový ročník druhé ligy rozlosován, kladenští se v prvním kole představí v Turnově

Nový ročník druhé ligy rozlosován, kladenští se v prvním kole představí v Turnově

Včera byl na Grémiu klubů 2. FUTSAL ligy – skupiny východ a západ rozlosován nový mistrovský ročník této soutěže. Kladenští se v prvním kole představí na palubovce turnovského Dalmachu.

Západní skupina 2. ligy má dvanáct účastníků, když se však do termínu uzávěrky přihlásilo pouze jedenáct zájemců. Následně byly tradičně osloveny celky divizní skupiny „A“, z nichž o start ve druhé lize projevily zájem Teplice a Slaný. O postup tak musely sehrát kvalifikaci, do které byl zcela bezdůvodně a bez jakéhokoliv vysvětlení zařazen i nový subjekt Bohemians Praha 1905. Účast ve 2. lize si pak zajistily Teplice. Západní skupina druhé nejvyšší soutěže se tak bude hrát klasickým systémem každý s každým dvakrát.

1. kolo 2. Futsal ligy západ (25.-28. září 2021)

Absolut Černý Dub (1) – FK Boca Chotěboř (12)
FC Jerigo 1994 Plzeň (2) – FC Malibu Mladá Boleslav (11)
TJ FC Dalmach Turnov (3) – FK Kladno (10)
DDM Wizards Praha (4) – Morgan Commando Teplice (9)
TJ Spartak Perštejn (5) – FC Baník Chomutov (8)
Boca Juniors Krupka (6) – FK GMM Jablonec n. N. (7)

 

Naopak, pouze ostudných šest účastníků bude mít východní skupina druhé ligy, což nesvědčí o dobré práci současného vedení Svazu futsalu ČR, především o jeho práci s regiony. Východní skupina se tak bude hrát systémem každý s každým čtyřikrát, doufejme jen, že se pro příští sezónu podaří doplnit.

1. kolo 2. Futsal ligy východ (8.-10. října 2021)

FC Baník Ostrava (1) – SK Amor Kloboučky Vyškov (6)
FC Atraps Modřice (2) – FC Tango Hodonín (5)
SK UP Olomouc (3) – 1.FC Nejzbach Vysoké Mýto (4)