Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Semifinále memoriálu rozlosováno, informace k turnaji druhých

Semifinále memoriálu rozlosováno, informace k turnaji druhých

Včera byly nalosovány dvojice pro semifinálové duely 26. ročníku Memoriálu Petra Slance, které se odehrají v pondělí 14.6.2021. První dvojici tvoří Vlk team Slaný a vítěz turnaje druhých, který se uskuteční o týden dříve. Ve druhém semifinálovém utkání se pak utkají TJ Byšice s výběrem Nanuk All Stars Slaný I.

Informace k semifinálovým utkáním a k duelům o konečné umístění:

– každé utkání musí skončit výhrou jednoho ze soupeřů,
– pokud se tak nestane v průběhu hrací doby, o vítězi rozhodnou pokutové kopy,
– každý celek v tomto případě budou zastupovat tři hráči, kteří odehrají sérii tří pokutových kopů,
– pokud se v ní nerozhodne, stejní hráči ve stejném pořadí budou pokračovat v exekuci pokutových kopů v sérii po jednom až do rozhodnutí.

Program finálového dne v pondělí 14.6.2021

18.00 Semifinále 1 Vlk team vítěz 2
18.35 Semifinále 2 Byšice Nanuk I
19.15 O 3. místo
19.50 Finále
20.30 Vyhlášení výsledků, ocenění nejlepších

 

TURNAJ DRUHÝCH

O týden dříve, v pondělí 7.6.2021 proběhne turnaj druhých celků základních skupin o poslední postupové místo do semifinále.

Informace k turnaji druhých celků základních skupiny:

– při stejném počtu získaných bodů rozhoduje o konečném umístění v tabulce: 1) bodový poměr vzájemných utkání, 2) poměr skóre ze vzájemných utkání, 3) poměr celkového skóre, 4) vyšší počet nastřílených branek 5) pokutové kopy,
– pokutové kopy jsou posledním rozhodujícím kritériem o pořadí v tabulce, způsob jejich exekuce bude stejný, jako ve výše uvedeném případě finálového dne,
– střelci branek utkání turnaje druhých se nebudou započítávat do tabulky střelců turnaje.

Program turnaje druhých v pondělí 7.6.2021:

18.00 Omask Dobřichovice
18.40 Dobřichovice Brandýsek
19.15 Brandýsek Omask