Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Pátým účastníkem memoriálu je kladenský OMASK

Pátým účastníkem memoriálu je kladenský OMASK

Do termínu uzávěrky přihlášek účasti v tradičním jarním turnaji, hraného pod názvem Memoriál Petra Slance, již mnoho času nezbývá – je stanovena na tento pátek 9. dubna 2021. Do soutěže se zatím přihlásilo pět týmů, když prvními účastníky byly TJ Byšice, Nanuk All Stars Slaný I a II a PK Třebusice, nejnověji se do turnaje přihlásil i SK Omask Kovo Kladno.

Hrát se bude nově v pondělních termínech dle panující situace v průběhu května či června, počet hracích dní a hrací systém soutěže bude odvislý od počtu přihlášených celků. Každý účastník bude mít garantováno sehrání minimálně tří utkání. Výkop prvního duelu v každém hracím dnu bude v 18 hodin, posledního pak cca ve 21.30 hodin.

Do turnaje se může přihlásit jakýkoliv zájemce, a to nejen z kladenského regionu.

Vedle tradičních věcných cen (poháry, medaile, dárkové koše) budou nejlepší tři týmy oceněny i  finanční prémií, kdy vítěz obdrží  3.000,- Kč, druhý v pořadí 2.000,- Kč a bronzový medailista pak 1.000,- Kč (v případě účasti 4 a méně celků se výše odměny půlí).

Turnaj je hrán na uctění památky jednoho ze zakladatelů celku PK Třebusice a kladenského futsalu vůbec, pana Ing. Petra Slance, který tragicky zahynul v roce 1996.

Historicky nejúspěšnějšími celky memoriálu jsou PK Třebusice, které mají na svém kontě již sedm výher, třikrát se z prvenství radovali futsalisté MCE Slaný a 1. DFK Slaný. Jednu výhru si připsalo hned deset týmů, mezi nimi i ligový SK Slavia Praha (jako FC Selp Mladá Boleslav) a druholigový FK Kladno (pod názvem SK Kladno).

Propozice 26. ročníku Memoriálu Petra Slance zde.

Soupiska celku zde.