Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
KOMUNIKÉ ZE ZASEDÁNÍ VV SFČR ZE DNE 18.3.2021

KOMUNIKÉ ZE ZASEDÁNÍ VV SFČR ZE DNE 18.3.2021

Níže přinášíme komuniké z březnového zasedání Výkonného výboru SFČR (dále jen VV).

Komuniké ze zasedání VV SFČR ze dne 18.3.2021 zde.

K němu jen několik poznámek:

  • Bod č. 8 – Je posunut termín pro vyřazení z databáze členů SFČR z důvodu neuhrazení členského příspěvku za letošní rok nejpozději do 30.11.2021, což je správné rozhodnutí (více k tomu uvedeme, až bude problém aktuální). Ne úplně ideální rozhodnutí je, že platba členských příspěvků na rok 2022 bude umožněna až od 1.1.2022, nicméně do prvního hracího víkendu 8. – 9.1.22 v novém roce by se měly dát členské příspěvky uhradit.
  • Bod č. 16 – Opět v řešení nehrazení závazků ze strany pražské Sparty, co to znamená?
  • Bod č. 19 – Vzniká jakýsi projekt futsalového klubu Bohemians Praha 1905, škoda, že opět v rámci propagace futsalu (které by toto jistě dost pomohlo) chybí jakékoliv podrobnosti.
  • Bod č. 20 – opět se týká prvoligového klubu, tentokrát teplického Svarogu, který chystá změnu názvu i sídla klubu. Škoda, že opět chybí jakékoliv podrobnosti.
  • Bod č. 27 – VV vzal na vědomí informace o finanční podpoře do regionů, bohužel regiony se opět nic nedozvěděli a dotace z členských příspěvků za rok 2020 na svých účtech stále nemají. Přitom dle stále platné směrnice se tak mělo stát do 28.2.21. Je vidět, že současnému VV až tak o regiony nejde, když zanedbává tu jedinou výraznou pomoc regionálnímu futsalu, kterou by vůči němu mohl vyvinout ….

Pavel Nepil, předseda VV OSF Kladno