Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Kladenské okresní soutěže 2020/2021 definitivně zrušeny

Kladenské okresní soutěže 2020/2021 definitivně zrušeny

Z důvodu kontroverzního rozhodnutí vlády ČR o prodloužení nouzového stavu o čtrnáct dní do 28.2.2021 nezbývá nic jiného, než poprvé v sedmadvacetileté historii kladenských futsalových soutěží letošní mistrovský ročník zrušit. Vzhledem k zřejmě protiústavnímu prodloužení nouzového stavu přicházíme o další dva víkendy, okresní soutěže by tak nemohly být sehrány ani v plánované zkrácené verzi.

Zítra budou oficiálně zrušeny pronájmy sportovních hal ve Slaném a na Stochově s tím, že zároveň budou podány objednávky na zablokování obou hal na následující sezónu 2021/2022. Startovné, složené účastníky soutěží, bude pochopitelně převedeno do sezóny následující a to oproti normálu ve snížené a všemi uhrazené částce 7.000,- Kč. Pokud by přesto některý z účastníků chtěl startovné vrátit, je povinen zaslat žádost s uvedením čísla účtu, kam mu bude startovné následně poukázáno.

Jedinou možností, jak si v letošní sezóně zahrát futsal na úrovni okresu, bude tedy zřejmě jarní turnaj Memoriál Petra Slance, který se bude hrát vždy v pondělí v období květen – červen 2021. Podrobnosti k turnaji brzy přineseme.

Nadále připomínán zřízení právní subjektivity celky, kteří tuto povinnost ještě nezajistily. Bez splnění této podmínky nebude v příští sezóně povolena účast v okresních soutěžích.