Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Divize „A“ – pokud to půjde, odehraje se za účasti minimálně pěti celků

Divize „A“ – pokud to půjde, odehraje se za účasti minimálně pěti celků

Včera nám byla doručena informace o rozhodnutí ve věci pořádání divizní skupiny „A“, viz:

Dobrý den
sděluji Vám, že průzkum mezi všemi divizními kluby oblasti A 2020/2021 ohledně hraní či nehraní futsalu v uvedeném ročníku, dopadl nerozhodně 5:5, takže Výkonný výbor FSO A rozhodl takto:
.
Soutěžní ročník 2020/2021 se uskuteční:
– v případě příznivých epidemiologických podmínek (umožnění provozování halových sportů),
– v případě zejména ekonomicky přijatelných podmínek (např. bez povinných negativních testů aj.),
– na základě DOBROVOLNÉ ÚČASTI klubů (minimálně 5 klubů, které již potvrdily zájem hrát),
v období, kdy bude umožněno odehrát první kolo nejpozději od 2. dubna 2021.
Pro přihlášené celky připravíme v únoru slepé rozlosování soutěže (v případě startu nižšího počtu celků lze stanovit i dvoukolový hrací systém), tak aby jste měli dostatek času pro zajišťování domácích hal, zdůrazňuji předběžné, neboť v tu chvíli nemusíme vědět, zda nám situace s Covidem umožní od dubna futsal hrát.
Předpokládáme účast minimálně 5 klubů, které potvrdily zájem odehrát alespoň část sezóny 2020/2021 (FTZS Liberec B, F.C. Brandýsek, Reas Česká Lípa, SK Olympik Mělník B a TJ Sokol Dobřichovice), ale i od
nich potřebujeme souhlasné stanovisko s tímto návrhem a to nejpozději do 5.2.2021.
Zároveň ještě jednou žádáme ostatních pět klubů (Pampuch Liberec, FC Atletico Chomutov, FC Betis Kadaň, R.S.C. Čechie Slaný a Morgan Commando Teplice), které se vyjádřily záporně ke hraní futsalu v této sezóně 2020/2021, zda ještě nezváží možnost doplnit počet startujících mužstev v ročníku 2020/2021 a to nejpozději do 5.2.2021.
Se všemi celky počítáme i na sezónu 2021/2022, pokud se tato sezóna 2020/2021 odehraje, budeme znát vítěze pro doplnění 2.ligy-západ.
Další informace poskytneme po 5.2.2021, až budeme znát konečný počet startujících mužstev.
Ing. Chaloupka Jiří
předseda FSO A