Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Nabídka zboží značky Select na tento rok

Nabídka zboží značky Select na tento rok

Vedení společnosti HMN Factory, zastupující značku Select pro ČR, s níž má Asociace futsalu Slaný uzavřenu smlouvu o reklamní spolupráci, nám zaslala katalog nabízeného zboží na tento rok. Je tak možno vybírat a hlavně objednávat z bohaté nabídky.

Vážení,
naše společnost mcompanise.cz jako výhradní distributor zn. SELECT pro Českou a Slovenskou republiku si Vám dovoluje níže v odkazech poslat kompletní mezinárodní katalog pro rok 2021, včetně speciálních klubových cen s DPH vždy za lomítkem.
Tak jako každý rok si dovolujeme vyzvednout významné marketingové aktivity zn. SELECT hlavně v Evropě.
V kopané je míč Select oficiálním míčem nejvyšších soutěží hlavně Německá Bundesliga, Portugalsko, Holandsko, Belgie, Dánsko atd. ( viz mapa zemí v mezinárodním katalogu). Select jako významný světový výrobce míčů dále vyrábí míče pro házenou, kde je jasným světovým leadrem na trhu a dále pro kategorii futsalu ( v ČR se hraje nejvyšší soutěž házené muži a nejvyšší soutěž futsalu, na Slovensku reprezentace futsalu). V jakých státech a klubech se hraje s míči Select můžete znovu vidět v zobrazené mapě mezinárodního katalogu, sekce futsal, handball.
K široké nabídce slouží také další segmenty, jako je sportovní oblečení, brankářské rukavice, tréninkové pomůcky, bandáže včetně kompresních, masérské a zdravotní potřeby.
Věříme, že Vás nabídka zn. Select pro rok 2021 osloví a budeme se těšit Vašemu zájmu.
Kontaktovat nás můžete na adrese  viz. níže v hlavičce nebo info@mcompanies.cz tel. +420 724 196 464, prajzler@mcompanies.cz +420 602 752 978
BANDÁŽE– https://drive.google.com/file/d/1w94bYKl7e17HIq2yPZHOmkpq14ISvmWl/view?usp=sharing

S pozdravem | Best regards
Jiří Melichar
Pod Ovčínem 402 | Vysoký Újezd | 267 16 | Czech