Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Právní subjektivita klubů – další info

Právní subjektivita klubů – další info

Na základě informace od předsedy Regionální komise SFČR p. Jana Roda a na základě požadavku Legislativně právního oddělení FAČR je povinností všech řídících futsalových svazů vyplnění a zpětné zaslání čestného prohlášení o tom, že kluby, které se účastní soutěží v ročníku 2020/2021, mají buď vlastní právní subjektivitu, nebo v případě její absence doložily vyplněnou smlouvu o společnosti, která dočasně subjektivitu nahrazuje. Na základě rozhodnutí VV SFČR ze dne 19.11.2020 byl prodloužen termín pro realizaci právní subjektivity týmů do 15.3.2021.

V rámci kladenských okresních soutěží tuto podmínku nesplnily zatím celky Blevice 73, 1. FC Horní Bezděkov, 1. FC Slavoj Kladno, Jiko Kralupy n.Vl., AFK Rozdělov a FC Arvato Stochov. Tyto týmy si musí buď urychleně zřídit právní subjektivitu (tzn. založit spolek) nebo na sekretariát Svazu futsalu ČR (sekretariat@futsal.cz) zaslat vyplněnou a podepsanou Smlouvu o společnosti (vzorový formulář v příloze; vzorově vyplněné pasáže, které je  nutno vyplnit, podbarveny žlutě), která do 15.3.2021 právní subjektivitu nahrazuje.

Více o problematice v článku z června 2020 zde.