Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Informace k rozehrání Středočeského krajského přeboru

Informace k rozehrání Středočeského krajského přeboru

Dobrý den
v reakci na současné dění situace v ČR ohledně koronavirové pandemie je reálné, že počínaje 30.11.2020 přejde ČR na stupeň PSA č.3, čímž by se uvolnilo konání i všech amatérských soutěží, včetně futsalu. To je také podmíněno rozhodnutím VV SFČR, který by všechny futsalové aktivity opět povolil.
Tím se nabízí, v ideálním čase, možnost začít hrát již 4 -6.12.2020 (plánované odvety soutěže). Zatím je to bráno jen jako ideální možnost opětovného rozjezdu futsalu, ale takto v předstihu Vás chceme informovat, že pokud tato situace nastane, tak nejbližší víkend, po umožnění hraní futsalu, by se krajská soutěž rozjela.
Pokud se ještě v prosinci soutěž rozjede, budeme moci odehrát klasický dvoukolový systém (doma-venku)  do konce března 2021. Po umožnění hraní se najede na původní rozlosování soutěže, tak jak máte nasmlouvané haly, na to by se navázalo
dohrávkami zmeškaných kol z úvodu plánované sezóny.
Co se týká proticovidových opatřeních, tak v příloze máte přílohu č. 5 soutěžního řádu tzv. pravidla-covid 20-21, dále formulář prohlášení o bezinfekčnosti a desatero proti šíření Covidu-19. Vyplněný formulář o bezinfekčnosti musí mít vyplněný všichni aktéři utkání a platí na celou futsalovou sezónu.
V případě karantény či přímo nakažení je postup popsaný v přiloženém desateru.
Věřím že se soutěž co nejdříve rozjede a budeme moci odehrát, byť třeba s měsíčním zpožděním, celou plánovanou sezónu.
S pozdravem
Ing. Chaloupka Jiří

předseda Stč. KSF