Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Zřízení právní subjektivity účastníky okresních soutěží

Zřízení právní subjektivity účastníky okresních soutěží

Jak jsme již několikrát informovali, jsou všichni účastníci kladenských okresních soutěží povinni zřídit si do konce roku právní subjektivitu, tzn. zajistit, aby se jejich klub stal spolkem. V případě, že tak neučiní, budou sice moci dohrát letošní okresní soutěže, ovšem s tím rizikem, že jejich hráči mohou přestoupit do kteréhokoliv klubu s právní subjektivitou bez souhlasu mateřského klubu a bez jakékoliv finanční náhrady. Navíc, pokud nebudou mít zřízenu právní subjektivitu do 31.5.2021, nebudou takové celky přijaty do soutěžního ročníku 2021/2022.

Zřízení právní subjektivity není jednoduché, není však ani příliš složité. Všechny celky, kterých se to týká byly několikrát poučeny ze strany OSF Kladno, navíc mohou z této strany počítat s jakoukoliv bezplatnou pomocí v této věci.

Podle informací k 15.11.2020 na zřízení právní subjektivity pracují celky SK Jarpice, Ceresit Hvězda Kladno, AFK Rozdělov, FC Atletico Slaný a RB Vinařice. Zatím nulové informace, jak daleko jsou v této záležitosti, jsou  od celků Blevice 73, 1. FC Horní Bezděkov, 1. FC Slavoj Kladno, Jiko Kralupy n.Vl., FC Stochov a FC Arvato Stochov. Pokud budou tyto týmy potřebovat zodpovědět v této věci jakýkoliv dotaz, je možno kontaktovat předsedu VV OSF Kladno p. Nepila.  Týmy, kterým bude přiděleno identifikační číslo (IČO), nechť ho s přesným názvem a sídlem spolku sdělí rovněž předsedovi OSF Kladno.