Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Informace Komise rozhodčích OSF Kladno

Informace Komise rozhodčích OSF Kladno

Ačkoliv kladenské okresní soutěže stále nemohou být z důvodu restrikcí vlády rozehrány, příprava na jejich zahájení stále probíhá. Na své účinkování v jejich rámci jsou připraveni i rozhodčí. Komise rozhodčích OSF Kladno zveřejnila listinu rozhodčích pro soutěžní ročník 2020/2021, která je naprosto shodná s tou z loňské sezóny. Na listině je zapsáno stále jedenadvacet rozhodčích, z toho čtyři s licencí „A“, opravňující rozhodovat prvo a druholigová utkání. Jedenáct rozhodčích má pak licenci „B“, díky níž mohou řídit regionální soutěže – divizní skupinu „A“ a Středočeský krajský přebor. Ostatní rozhodčí pak vlastní licenci „C“, určenou pouze pro řízení okresních soutěží. Na listině není po delší době zapsán žádný nováček, nicméně potěšitelné je, že ani nikdo z loňské sezóny svou rozhodcovskou činnost neukončil.

Listina rozhodčích OSF Kladno zde.

Komise rozhodčích vydává každoročně závazné pokyny pro všechny sudí z listiny OSF Kladno, nejinak tomu bylo i letos. A právě před letošní sezónou došlo v pokynech k řadě změn, a to z důvodu platnosti nových Pravidel futsalu FIFA, vydaných 1.6.2020. Veškeré změny a doplnění v pokynech jsou vyznačeny červeně.

Pokyny pro rozhodčí OSF Kladno zde.

Komise rozhodčích OSF Kladno stále počítá s uspořádáním semináře pro sudí ze své listiny, a to v nejbližším možném termínu, jakmile to rozvolnění vládních restrikcí umožní. Všichni rozhodčí budou o tomto termínu s dostatečným předstihem informováni.