Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Barážová odveta s Chorvatskem se hraje dnes, zápas odvysílá ČT Sport

Barážová odveta s Chorvatskem se hraje dnes, zápas odvysílá ČT Sport

V sobotu se odehrálo první utkání kvalifikace o Mistrovství světa v roce 2021, na půdě našeho chorvatského soupeře jsme dokázali remizovat v poměru 2:2.  Odveta je na programu dnes od 18.10 hodin v Brně.

Zápas odvysílá živě ČT Sport, utkání se však musí odehrát bez diváků.

„Je nám líto, že se bude hrát baráž bez fanoušků.  Oba duely navíc musí splnit náročná bezpečnostní opatření UEFA,“ řekl předseda Svazu futsalu ČR Otakar Mestek. I proto trenér Tomáš Neumann vybral padesát možných hráčů pro odehrání obou zápasů. Včetně náhradního realizačního týmu.

Fanoušci, kteří si zakoupili vstupenky v jarním předprodeji, o své peníze nepřijdou. „Náš ticketing vrátí peníze všem, kdo si lístky již zakoupili. Hrát před prázdným hledištěm bude hrozné. Obzvlášť, když máme v živé paměti skvělou atmosféru v hale Vodova během kvalifikační skupiny. Jsem alespoň rád, že se nám podařilo dohodnout s Českou televizí na odvysílání zápasu v lukrativním čase,“ dodal Mestek.

Zdroj: www.fotbal.cz