Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Nominace: Trenér Neumann zúžil nominaci na Chorvaty

Nominace: Trenér Neumann zúžil nominaci na Chorvaty

Česká futsalová reprezentace se blíží k odehrání baráže o postup na Mistrovství světa 2021 ve futsalu. Hrát by se mělo v sobotu 7. listopadu v Chorvatsku a následující úterý v Brně. V současnosti ale nad oběma duely visí mnoho otazníků.

„Momentálně je zveřejněna čtrnáctičlenná nominace, která se sejde na soustředění v Hodoníně. O něm se rozhodne pravděpodobně v pondělí dopoledne, kdy budeme vědět, zda jsme obdrželi od státu výjimku trénovat a hrát,“ informoval trenér české reprezentace Tomáš Neumann.

Variant je mnoho. Tým se může sejít buď v pondělí večer, nebo až ve středu 4. listopadu ráno, kdy na hotelu v Hodoníně absolvuje testy na koronavirus přímo od UEFA. „Testováno bude všech čtrnáct nominovaných, realizační tým a pětice kluků, kteří by jeli v případě, že někdo ze čtrnáctky bude pozitivní na covid-19,“ řekl Neumann. Mezi pěticí náhradníků jsou brankář Michal Hůla a hráči Jan Homola, Tomáš Buchta, Lukáš Křivánek a Antonín Hrdina.

V případě, že nedostane českým tým výjimku na trénování ani odehrání odvety 10. listopadu v Brně, odcestuje i tak do Chorvatska. Odjezd je naplánován na čtvrtek ráno. „UEFA může následně rozhodnout zřejmě dvěma způsoby. Buď zápasy odloží, nebo se oba odehrají v Chorvatsku,“ myslí si trenér národního týmu: „Ještě může zasáhnout vyšší moc v podobě uzavření hranic jednoho ze států.“

NOMINACE ČESKÉ FUTSALOVÉ REPREZENTACE

Zdroj: www.fotbal.cz