Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Po divizi a kraji odloženy i úvodní kola OS I. a II. třídy

Po divizi a kraji odloženy i úvodní kola OS I. a II. třídy

V souladu s restrikcemi, nařízenými vládou z důvodu pandemie Covid 19, které postihly úvodní kola regionálních soutěží a které by měly skončit 3.11.2020, musely být odloženy i úvodní kola Okresní soutěže I. a II. třídy. Ty měly být sehrány v sobotu 31.10.20 a v neděli 1.11.20 ve sportovní hale na Stochově. Náhradní termín pro odehrání těchto kol byl stanoven na 3. a 4. dubna 2021.

Doufejme, že se okresní přebor ve slánské sportovní hale BIOS  v sobotu 7.11.20 svým úvodním kolem rozehraje ….

Oznámení SF ČR ze dne 14.10.2020:

V návaznosti na mimořádná opatření Vlády ČR upřesňujeme pravidla konání futsalových utkání a futsalových aktivit vůbec v období ode dne 14. října 2020 od 00:00 do dne 3. listopadu 2020 do 23:59.

V těchto dnech platí, že:

  1. se nekonají žádná soutěžní utkání
  2. je zakázáno používat:
  • vnitřní prostory venkovních sportovišť (včetně šaten, umýváren apod.),
  • vnitřní sportoviště
  1. tréninky ve venkovních prostorách je možné uskutečnit v počtu nejvýše 6 osob při dodržení hygienických opatření
  2. v rámci tréninků na venkovních sportovištích je možné hřiště rozdělit fyzickými překážkami s nejméně dvoumetrovými koridory na jednotlivé sektory se samostatnými vstupy; v každém z nich může trénovat nejvýše 6 osob s tím, že musí být zamezeno kontaktu mezi jednotlivými skupinami navzájem, a to nejen při sportování, ale i při příchodu a odchodu.

Svaz futsalu ČR monitoruje vývoj situace a pravidelně aktualizuje informace k opatření vlády ČR veškeré informace naleznete ZDE