Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
SAT-AN si na Plzni nepochutnal a předvedl zatím nejhorší výkon v přípravě

SAT-AN si na Plzni nepochutnal a předvedl zatím nejhorší výkon v přípravě

Nejhorší výkon v přípravě. Ve čtvrtek ho předvedli futsalisté kladenského SAT-ANu. Na domácí porážce s Plzní by nebylo nic neobvyklého, kdyby Kladenští na hřišti nepropadli ve všech směrech. Do začátku nejvyšší soutěže je naštěstí dost času mnohé z toho zlepšit.

Plzenští byli celý zápas lepší jak na míči, tak v důrazu v osobních soubojích. Kladenské sice poprvé posílil v minulé sezoně výtečný Chrobák, ovšem nyní je na něm znát, že potřebuje lépe vyladit přechod z velkého fotbalu na futsal.

Mužstvo SAT-ANu hrálo v téměř nejsilnějším složení. Chyběl jen nachlazený Junek. Přesto diváky ve sportovní hale potěšil snad jen Výborného proměněný desetimetrový kop.

„Dneska byl den blbec. Nic nám nešlo,“ konstatoval po utkání trenér Petr Hlaváč. „Nehráli jsme na klasické čtyřky, ale i tak jsme měli podat lepší výkon. Přijel silnější soupeř a my na něj neměli. Zápas rozhodly především individuální chyby,“ míní šéf klubu Jan Pergler.

Toho příští týden čeká jednání s Benagem o bytí či nebytí Fitzela s Chrobákem v týmu SAT-ANu.

Sestava SAT-ANu: Čížek – Fitzel, Chrobák, Müller, Šnídl, Veselý, Fujdiar, Hlava, Haviar, Výborný, Jaráb

Zdroj: Kladenské listy