Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
POKUD TO SITUACE DOVOLÍ, TAK PŘÍPRAVU OKRESNÍCH SOUTĚŽÍ UZAVŘE GRÉMIUM

POKUD TO SITUACE DOVOLÍ, TAK PŘÍPRAVU OKRESNÍCH SOUTĚŽÍ UZAVŘE GRÉMIUM

AKTUALIZOVÁNO – I v současné neutěšené situaci, vzhledem k pandemii Covid 19, pokračuje příprava nového soutěžního ročníku kladenských mistrovských soutěží. V tomto týdnu obdrželi jejich účastníci kompletní soutěžní dokumenty, a to Rozpis kladenských mistrovských soutěží s příslušnými přílohami – Adresářem účastníků okresních soutěží,  Sazebníkem  trestů a finančních postihů, Prohlášením o bezinfekčnosti a Rozlosováním kladenských okresních soutěží (vše níže a v odkazu Ke stažení).

Pokud to situace umožní, což se dozvíme zítra, tak přípravu nového soutěžního ročníku  uzavře Grémium týmů okresních soutěží, které by se mělo uskutečnit v pondělí 19.10.2020 od 18.00 hodin v salonku Restaurace Zimák ve Slaném. Pokud se grémium nebude moci uskutečnit, všichni účastníci soutěží obdrží podrobné informace k novému ročníku e-mailem.

Nový soutěžní ročník by měl zahájit prvním kolem Okresní soutěž I. třídy v sobotu 31. října 2020 na palubovce stochovské sportovní haly, o den později se na stejném místě odehraje premiérové kolo nejnižší okresní soutěže. Nejvyšší okresní soutěž zahájí o týden později v sobotu 7. listopadu 2020 ve SH BIOS Slaný.

Rozlosování OS II. třídy je částečně chybné, bude co nejdříve opraveno.

Pozvánka na GTOS zde.

Rozpis kladenských mistrovských soutěží k dispozici zde.

Rozlosování kladenských mistrovských soutěží k dispozici zde.

Adresář účastníků kladenských mistrovských soutěží k dispozici zde.

Soupiska celku k dispozici zde.

Seznam funkcionářů k dispozici zde.