Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
OKRESNÍ SOUTĚŽE BUDE HRÁT 33 TÝMŮ, O TŘI VÍCE NEŽ LONI

OKRESNÍ SOUTĚŽE BUDE HRÁT 33 TÝMŮ, O TŘI VÍCE NEŽ LONI

Ve středu 30. září 2020 byl termín uzávěrky doplatků startovného do kladenských okresních soutěží pro následující soutěžní sezónu 2020/2021. Do tohoto termínu splnilo přihlašovací náležitosti třicet tři týmů, což znamená oproti loňské sezóně nárůst počtu účastníků o tři celky. Ukončení činnosti ohlásily dva týmy, a to F.C. Brandýsek „B“ a Jafra FK Slaný, naopak v okresních soutěžích můžeme přivítat hned pětici nováčků: Hrasl Slaný „B“, FK Slavoj Kladno, RB Vinařice, FC Atletico Slaný a AFC Kralupy n.Vl. „B“.  Letos po dlouhé době neprojevil žádný celek okresních soutěží zájem o postup do soutěží výše, naopak ani žádný celek z vyšších soutěží do okresu nesestoupil.

Okresní přebor tak bude mít letos opět deset účastníků –  F.C. Brandýsek „B“, který ukončil svou činnost bude nahrazen celkem Hrasl Slaný „B“, celek KLC Klobuky pak nahradil rezervu MCE Slaný, jež se přihlásila pouze do OS I. třídy. Přebor se odehraje  ve Sportovní hale BIOS Slaný, začíná úvodním turnajem v sobotu 7. listopadu 2020 a má toto složení:

 AFK Rozdělov, FC Foboz Slaný, SK Omask Kovo Kladno,  PK Třebusice „B“ R.S.C. Čechie Slaný „B“,  1. DFK Slaný    FK Union Slaný, Tatran Zlonice,  KLC Klobuky (nováček) a Hrasl Slaný „B“ (nováček).

Okresní soutěž I. třídy bude mít rovněž deset účastníků, jediným novým týmem je MCE Slaný „B“, který se do soutěže přihlásil na vlastní žádost. Do přeboru se tak posunul celek KLC Klobuky.  Soutěž zahajuje v sobotu 31. října 2020 ve Sportovní hale Stochov za tohoto složení:

MCE Slaný „B“ (sestup vlastní žádost), 1. FC Slavoj Kladno,  1. FC Horní Bezděkov, SK Jarpice, FC Arvato Stochov, Sokol Řevničov, FC Hornets Buštěhrad,   Jiko Kralupy n.Vl.,  FC Stochov, Ceresit Hvězda Kladno.

Okresní soutěž II. třídy se odehraje ve Sportovní hale na Stochově, zahájí v neděli 1. listopadu 2020 a bude mít  třináct účastníků, včetně čtyř nováčků. Celek Jafra FK Slaný se spojil se slánským Hraslem, jako jeho rezervní tým bude nastupovat v okresním přeboru. Složení OS II. třídy:

TJ Slabce, R.S.C. Čechie Slaný „C“, TJTZ Atlantic Rakovník, SK Slatina „B“FK Union Slaný „B“,  FC Velká Buková,  Blevice 73,  SK Stehelčeves, Sokol Dobřichovice „B“, FK Slavoj Kladno (nováček), RB Vinařice (nováček), FC Atletico Slaný (nováček) a AFC Kralupy n.Vl. „B“ (nováček).

Celou přípravu nového soutěžního ročníku uzavře Grémium týmů okresních soutěží, které se uskuteční v pondělí 19.10.2020 od 18.00 hodin v salonku Restaurace Zimák ve Slaném, pozvánky budou všem účastníkům do konce příštího týdne rozeslány. Ještě do konání grémia pak budou účastníkům rozeslány potřebné soutěžní dokumenty včetně rozlosování.

Jen doufejme, že nám zdravé sportování nebude nikým nijakým způsobem omezeno ….