Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Futsalová liga se vrací. Teplice míří v pátek znovu do Brna

Futsalová liga se vrací. Teplice míří v pátek znovu do Brna

Po reprezentační přestávce začne 1. FUTSAL liga v pátek večer v Brně. Domácí Helas hostí ve 3. kole Svarog FC Teplice. Zápas se netradičně odehraje ve staré hale Vodova na parketách.

Helas má za sebou už dvě soutěžní utkání. Po prohře v České Lípě si doma poradil s nováčkem z Ústí nad Labem a na zisk tří bodů by chtěl navázat i v pátek. Domácí budou spoléhat na nerozehranost soupeře. Tepličtí totiž odehráli pouze zápas 1. kola. Paradoxně také v Brně, kdy na půdě Žabinských Vlků zvítězili 7:5.

V minulé sezoně vyhrály Teplice na palubovce Helasu 4:1, odveta na severu Čech skončila 7:4 pro domácí. V těchto zápasech se dařilo střelcům Davidovi Černému a Jiřímu Mužíkovi, oba už ale ve svých klubech nepůsobí.

Tomáš Galia (trenér Helasu): „V domácím utkání s Teplicemi bohužel přicházíme o výhodu domácí palubovky, která může sehrát svoji roli. Definovat sílu soupeře je bezpředmětné, pro nás musí být kvalita soupeře motivací, všem ukázat, že se Helas zase o kousek posunul a není na místě se schovávat za otřepanou frázi: „V utkání nemáme co ztratit, můžeme jen získat“. Máme-li být úspěšní, musí se v páteční večer vše sejít v náš prospěch.”

Eloy Alonso (trenér Svarog FC): „Po dvou týdnech bez zápasů se vracíme do ligy a hrajeme znovu v Brně. Helas je silný tým. Do tohoto zápasu vchází dobře naladěn, v posledním utkání dosáhl pohodlného vítězství. Víme, že jsou velmi nepříjemným soupeřem, v Brně jsou velmi silní a my jsme připraveni bojovat. Doufáme, že dosáhneme vítězství a získáme tři body, abychom pokračovali v růstu jako tým a udržovali vzestupnou linii, ve které jsme. Nyní nás čekají dva velmi důležité týdny, ve kterých máme pět zápasů. První tři zápasy jsou ligové a na venkovních palubovkách. Nejprve se ale musíme zaměřit na zápas proti Helasu. Jsem si jistý, že to nebude jednoduché, ale když budeme pracovat jako tým bojující na maximum, dosáhneme vítězství.“

Program 1. FUTSAL ligy

3. kolo
PÁ 19:30 | Helas Brno – Svarog FC Teplice
NE 20:30 | FC Démoni Česká Lípa – FTZS Liberec
PO 19:30 | FC Rapid Ústí n. L. – SK Interobal Plzeň
PO 20:00 | SK Slavia Praha – Žabinští Vlci Brno
PO 20:00 | SK Olympik Mělník – SK Dynamo PCO České Budějovice
Dohrávka 2. kola
PO 19:00 | AC Sparta Praha – Svarog FC Teplice

Zdroj: www.fotbal.cz