Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
ÚČASTNÍCI STŘEDOČESKÉHO KRAJSKÉHO PŘEBORU OBDRŽELI SOUTĚŽNÍ MATERIÁLY A DALŠÍ INFORMACE

ÚČASTNÍCI STŘEDOČESKÉHO KRAJSKÉHO PŘEBORU OBDRŽELI SOUTĚŽNÍ MATERIÁLY A DALŠÍ INFORMACE

Ze strany Středočeského krajského svazu futsalu obdrželi v těchto dnech účastníci Stč. krajského přeboru  všechny nutné dokumenty a informace k Středočeskému krajskému přeboru 2020/2021.
Všechny dokumenty jsou k dispozici na úřední desce Středočeského přeboru (fotbal.cz, futsal, nižší soutěže, Středočeský přebor), dále se doporučuje sledování úřední desky SF ČR na adrese zde.
Potvrzené soupisky účastníci obdrželi samostatným emailem s tím, že:
– soupisky (všech oddílů klubu) ke kontrole před utkáním předkládají pouze ty celky, které mají v soutěžích více oddílů (rezervní celky),
– dále všechny celky předkládají soupisky delegátovi utkání pouze v případě doplnění hráčů na soupisku,
– soupisky rezervních celků v nižších soutěžích si kluby nechají potvrdit příslušnými řídícími orgány soutěží.
Rozeslané dokumenty:
1. Rozlosování soutěže + adresáře hal: rozlosování je nutno překontrolovat, do konce září 2020 lze uplatnit bezplatné změny v termínové listině, od 1.10.2020 se již na jakékoliv změny vztahuje směrnice „Poplatky za změny v termínové listině“.
2. Adresář klubů Středočeského krajského přeboru 2020/2021
3. Info dopis č. 3
– protikovidové opatření (na všech futsalových utkání musí mít všichni účastníci, vyjma rozhodčích hráčů a hlavního trenéra, roušky),
– specifika soutěže, pohár FAČR, spolupráce se Selectem aj.
4. RMS (rozpis mistrovských soutěží) – přehled všech důležitých informací ze všech platných řádů futsalu, výjimky z oficiálních pravidel, důraz na směrnici pro pořadatele utkání (všechny nové kluby obdrží od příslušných předsedů OkSF po 2 ks oranžových rozlišovacích dresů s označením Hlavní pořadatel), ještě bude aktualizována listina rozhodčích po 6.10.2020.
5. Infoservis klubů Středočeského krajského přeboru 2020/2021
– veškeré dostupné informace z přihlášek klubů do soutěže, z historie a soupisek,
– prezentace sponzorů,
– přehled barev hlavní i rezervní výstroje klubů,
– webové stránky aj.
Účastníci již obdrželi nový Soutěžní řád a nová pravidla futsalu platná od 1.7.2020, přehled nejdůležitějších pravidlových změn je obsahem info č. 3, změn je však podstatně více a doporučujeme se s nimi seznámit.