Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Víkendový program: bez ligy, reprezentace na soustředění v Plzni

Víkendový program: bez ligy, reprezentace na soustředění v Plzni

Nejvyšší futsalová soutěž má o víkendu reprezentační přestávku, pouze dnes se hraje dohrávka 2. kola mezi brněnským nováčkem a Chrudimí:

Záp. Domácí Datum Hlavní Asistent 1 Delegát Hřiště
Hosté R4 Asistent 2 Tech. Poznámka
0203 Žab.Vlci Brno 16.09. Gasnárek Šenkýř Brtníček SH Tatran Brno-Bohunice
FK Chrudim ST 20:00 Čep

 

Česká futsalová reprezentace se měla 21. a 22. září utkat ve dvou přípravných duelech v domácím se Srbskem, soupeř však obě utkání zrušil. Reprezentační výběr tak absolvuje v Plzni od 18. do 22. září soustředění.

„V dnešní době musí člověk očekávat úplně vše,“ komentoval zrušení zápasu soupeřem trenér Tomáš Neumann a pokračoval: „Kdo ví, zda se vůbec odehraje baráž. Co bude po Novém roce, kdy máme hrát kvalifikaci o postup na mistrovství Evropy, taky nikdo neví. Zrušení přípravných duelů je nešťastné, ale těžko ovlivnitelné. Je to komplikace, ale podle mě to bude stejné u všech. Francie také zrušila utkání se Slovenskem.“

Podle Neumanna si nezahrají ani Chorvaté: „Sleduji i soupeře. Pravděpodobně půjdeme oba do baráže z voleje. My se s kluky nyní rádi sejdeme na čtyřdenní soustředění. Budeme se připravovat, jak nejlépe umíme. V dnešní době koronavirus ovlivňuje úplně vše a může se sportem dost zahýbat. Problémy má nejen futsal, ale i fotbal a další sporty.“

Do Plzně tedy Tomáš Neumann povolal šestnáct hráčů. Mezi nimi dva úplné nováčky – Plzeňáka Tomáše Buchtu a slávistu Jana Homolu.

Nominace ČR

Náhradníci: Lukáš Křivánek (Sparta Praha), Lukáš Němec (Plzeň), Jan Křemen (Slavia Praha), Dušan Künstner (Plzeň), Antonín Hrdina (Sparta Praha), Ivan Šarközy (Helas Brno).

 

Na třetí kolo nejvyšší soutěže tak futsaloví příznivci zamíří až o víkendu 25. – 27. září, ve stejném termínu pak zahajuje i západní skupina 2. ligy. Kladenští futsalisté se v premiéře tohoto soutěžního ročníku představí v pátek 25.9.20 od 20 hodin na domácí palubovce v duelu s chomutovským Baníkem.