Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
První kolo: Futsalová liga startuje. Nováčkové se představí doma

První kolo: Futsalová liga startuje. Nováčkové se představí doma

1. FUTSAL liga odstartuje dnes večer pěti zápasy 1. kola. V livestreamu můžete sledovat zápas z České Lípy a Slavie. V sobotu pak Rapid Ústí vyzve Spartu.

Rapid vede do nejvyšší soutěže její historicky nejlepší střelec. Martin Dlouhý nastřílel v nejvyšší soutěži 459 gólů! „V sobotu nás čeká první ligové utkání v klubové historii Rapidu. Vzhledem ke kvalitě první ligy a našemu cíli, kterým je v první řadě záchrana, bude pro nás důležitý každý bod. V úvodu nám los přiřadil předloňského mistra Spartu, což je atraktivní a zároveň velice kvalitní soupeř, proti kterému nemáme co ztratit. Sparta je jasným favoritem utkání, ale budeme bojovat o co nejlepší výsledek,“ vzkázal ústecký Martin Dlouhý.

Bohatou historii má i další nováček z Brna. Prezident Michal Letzel se stará o svůj klub  Žabinských Vlků dvaatřicet let a nyní je na vrcholu: „Čeká nás úplně první prvoligový zápas ve dvaatřicetileté historii našeho klubu. Los nám přisoudil jednoho z nejsilnějších a nejatraktivnějších soupeřů. Nastoupíme s respektem – vůči soupeři i soutěži jako takové, avšak v žádném případě nepůjdeme do zápasu ustrašeně. Přestože jsem realista, nemám se svým týmem v úmyslu rozdávat body úplně zadarmo.“

Obhájce prvenství FK Chrudim začíná tak, jak sezonu skončil. Domácím zápasem s českobudějovickým Dynamem. Chrudimský trenér Felipe Conde se těší na první soutěžní zápas od 6. března 2020. „Chceme pochopitelně začít dobře. Jak jsme mohli vidět minulou sezonu, každý bod i v základní části může být pro konečné umístění nesmírně důležitý a my jich chceme uhrát nejvíce, co bude možné. Půjdeme si od začátku za naším cílem a na úvod České Budějovice porazíme. Doufám, že všechny týmy v sezoně odvedou nejlepší práci na hřišti i mimo něj a my z této komplikované situace vyjdeme silnější,“ přál si brazilský trenér.

Kompletní ohlasy najdete na ligovém webu

Program 1. kola 1. FUTSAL ligy

Pátek
20:00 | Interobal Plzeň – FTZS Liberec
20:00 | Slavia Praha – Olympik Mělník (živě)
20:00 | FK Chrudim – Dynamo PCO České Budějovice
20:00 | Žabinští Vlci Brno – Svarog FC Teplice
20:30 | FC Démoni Česká Lípa – Helas Brno (živě)
Sobota
20:30 | Rapid Ústí n. L. – Sparta Praha

Zdroj: www.fotbal.cz