Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
ÚČASTNÍCI OKRESNÍCH SOUTĚŽÍ OBDRŽELI DRUHÝ INFORMAČNÍ DOPIS

ÚČASTNÍCI OKRESNÍCH SOUTĚŽÍ OBDRŽELI DRUHÝ INFORMAČNÍ DOPIS

V těchto dnech obdrželi všichni zájemci o účast v kladenských okresních futsalových soutěžích v sezóně 2020/21 druhý informační dopis (zde a dále odkaz Ke stažení), který upravuje další postup při přihlášení celku do soutěže.

Základní podmínkou je úhrada doplatku startovného ve výši 6.000,- Kč do 30. září 2020 ve prospěch účtu 5894957399/0800, kdy variabilním symbolem bude ID číslo klubu (dle systému FUTis) a ve zprávě pro příjemce bude uveden název klubu (netýká se týmů, které již startovné uhradily v plné výši).

Nejnižší okresní soutěž je stále případným zájemcům otevřena – pokud se do ní do výše uvedeného termínu nový zájemce přihlásí, uhradí startovné v plné výši 7.000,- Kč. Přihláška klubu je k dispozici zde.

Celky, které uhradí doplatek startovného, obdrží počátkem října Rozpis mistrovských soutěží OSF Kladno, rozlosování okresních soutěží, adresář jejich účastníků a pozvánku na Grémium týmů okresních soutěží. To se uskuteční v pondělí 19. října 2020 tradičně v salonku Restaurace Zimák ve Slaném, s tím, že účast bude povinná. Pozvánky budou včas rozeslány.

Okresní soutěže zahájí úvodními koly v sobotu 31. října 2020, poslední kola jsou naplánována na sobotu 27. března 2021. Okresní přebor se bude hrát ve Sportovní hale BIOS ve Slaném, obě nižší soutěže se odehrají tradičně ve Sportovní hale na Stochově.

Společně s druhým informačním dopisem byl adresátům odeslán i tiskopis soupisky celku (zde a dále odkaz Ke stažení), tu vyplní pouze celky, mající rezervní týmy. Ostatní pak vyplní pouze seznam funkcionářů, který rovněž obdrželi (zde a dále odkaz Ke stažení). Příslušné materiály doručí účastníci soutěží vyplněné řídícímu svazu nejpozději do 19. října 2020.