Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Semifinále středočeské části poháru ovládli favorité

Semifinále středočeské části poháru ovládli favorité

V semifinále středočeské části Poháru SF ČR dominovali dle předpokladu favorité, když si finále vybojovaly prvoligový Mělník a druholigová Mladá Boleslav. Finálové utkání pak musí být sehráno do 15.9.2020.

Semifinále středočeské části Poháru SF ČR:

C1: FC MALIBU MLADÁ BOLESLAV – COBRA MLADÁ BOLESLAV 8 : 5 (3 : 1)

Rozhodčí: Trlida Zdeněk, Černý Martin Diváků: 100 Místo konání: SH Mladá Boleslav Datum konání: 24. 7. 2020 Výkop: 20:30 AF: D 6/5 – H 6/5

Branky (asistence): 1. Vaněk M. (Maryška J.), 3. Rudzan O. (Pitloun S.), 12. Kateřiňák J., 22. Maňas M. (Maryška J.), 28. Vaněk M., 34. Ploc D. (Maňas M.), 35. Machů D. (Kateřiňák J.), 37. Machů D. (Volf J.) – 20. Tvrzník B. (10mPK), 32. Vitmajer P. (Valeš J.), 36. Valeš J. (Sedlák M.), 38. Vitmajer T., 40. Vitmajer P. (Valeš J.)

Žluté karty: Vaněk M., Maňas M., Kateřiňák J. (všichni Malibu Mb), Fiksel J. (Cobra Mb)

Červené karty: Kateřiňák J. (Malibu Mb)

FC Malibu Ml. Boleslav: Roudnický Filip – Volf Jiří, Maryška Jakub, Polanka Petr, Rudzan Ondřej, Vaněk Matěj, Ploc David, Maňas Marek, Machů Dominik, Pitloun Stanislav, Kateřiňák Jiří

Cobra Ml. Boleslav: Patočka Josef – Tvrzník Břetislav, Fiksel Jan, Prskavec Tomáš, Rys Marek, Vitmajer Tomáš, Vitmajer Petr, Sedlák Martin, Valeš Jan

C2: TJ BYSTŘICE – SK OLYMPIK MĚLNÍK 1 : 3 (0 : 3)

Rozhodčí: Borek Alexandr, Chaloupka Jiří Diváků: 25 Místo konání: SH Bystřice Datum konání: 27. 7. 2020 Výkop: 19:30 AF: D 4/1 – H 2/5

Branky (asistence): 25. Maršoun L. (Říha T.) – 11. Gabčo J. ml. (Prejsa T.), 12. Gombáš J. (Mikyska M.), 16. Gabčo J. ml. (Moravec J.)

Žluté karty: Šmejkal R. (Olympik Me)

TJ Bystřice: Malík Dominik – Říha Tomáš, Konopiský Adam, Stibůrek Adam, Stibůrek Jan, Brabenec Vojtěch, Maršoun Lukáš, Šahin David, Hašek Zdeněk

SK Olympik Mělník: Rusak Pavlo – Gabčo Josef ml., Lehner Lukáš, Mikyska Michal, Šmejkal Radek, Moravec Jakub, Kalabis Jan, Gombáš Jakub, Prejsa Tomáš, Šup Dominik, Machytka Patrik, Hnízdil Dominik