Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
KOMUNIKÉ ZE ZASEDÁNÍ VV SF ČR ZE DNE 14.7.2020

KOMUNIKÉ ZE ZASEDÁNÍ VV SF ČR ZE DNE 14.7.2020

Komuniké ze zasedání VV SF ČR ze dne 14.7.2020 zde.

Několik krátkých poznámek:

Bod č. 12 – Je škoda, že pro kluby okresní úrovně tak důležitý materiál „Manuál pro registraci spolku“ byl zveřejněn pouze na úřední desce (viz zde) a nebyl vůbec prezentován na hlavní stránce oficiálních futsalových webových stránek. Držme se hesla, že kdo hledá, najde …. Přitom v červenci je na hlavních futsalových internetových stránkách k dnešnímu datu pouhopouhých šest příspěvků.

Bod č. 14 – O změnách v pravidlech se mluví již minimálně měsíc, do regionů však ještě žádný konkrétní materiál zaslán nebyl. Přitom je na této úrovni již v plném proudu příprava nastávající mistrovské sezóny, tedy i soutěžních dokumentů, kam by avizované změny pravidel měly být zakomponovány. Jak dlouho bude ještě český překlad pravidel trvat a kdy ho regiony obdrží, není nikde uvedeno ….

Bod č. 15 – Evergreen GDPR, bylo by lepší tento nikdy neřešený bod z komuniké vypustit.

Bod č. 26 – Bylo by rovněž vhodné, aby se o variantách restruktualizace soutěží SF ČR dozvěděli na nejnižších stupních soutěží, tedy i na okresech. Snad by k tomu okresní funkcionáři měli rovněž co říci.

Bod č. 33 – Dotace z ČP za rok 2019 jsou téměř s tříměsíčním zpožděním na příslušných účtech, omluva za pozdní zaslání, případně vysvětlení pochopitelně nikde. Ale buďme rádi, že naše peníze vůbec přišly. Nikde se nedozvíme, zda se finanční podpora z MŠMT týká rovněž i regionálního futsalu.

Bod č. 37 – Finále M ČR veteránů by se mělo konat na podzim v Liberci, tady je škoda, že nejsou žádné informace ze strany Stč. KSF, zda a jak se odehraje krajská část a zda na republice budeme mít svého zástupce.

Pavel Nepil, předseda OSF Kladno