Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Již zítra Dobrušský pohár, jak dopadne Nenyho výběr?

Již zítra Dobrušský pohár, jak dopadne Nenyho výběr?

Již zítra se uskuteční ve východočeské Dobrušce jeden z nejpopulárnějších a v minulosti slánskými a kladenskými celky hojně navštěvovaný letní turnaj – Dobrušský pohár. Na pořadu je jeho již 30. ročník a mezi čtyřiadvaceti účastníky nebudou opět chybět ani slánští borci, když se zde představí výběr Nenyho Hrubika pod názvem Nanuk All Star Slaný.

Ten byl nalosován do skupiny „D“ a své duely v ní odehraje na hřišti číslo sedm. V úvodním utkání na naše borce čeká soupeř velice nepříjemný, hrající na hranici pravidel, držíce se svého názvu – FC Roma mlátičky Prostějov. Ve druhém utkání se slánští střetnou s nováčkem turnaje, hradeckým celkem It´s my life. Ve třetím duelu pak naše borce čeká soupeř z nejtěžších, loňský vítěz turnaje Indiana Plumlov. V dalším duelu naši narazí na mladíky z domácího Atletica chuligán, poslední utkání pak sehrají s dalším nováčkem turnaje, českobudějovickým ZP Božole. Do dalších bojů turnaje postoupí čtyři nejlepší celky skupiny, doufejme, že se postup bude týkat i našeho týmu.

Propozice a rozlosování celého turnaje zde.

Rozlosování skupiny „D“ našeho týmu:

Popis není dostupný.

Vzhledem ke kvalitě hráčského kádru, jaký Nenyho výběr má, by postup ze skupiny měl být povinností.  Sestava se nakonec ustálila v této podobě, když v brance nastoupí Simon Pustai (MCE Slaný) a v poli pak David Procházka, Petr Klusáček (oba Hrasl Slaný), Lukáš Křeček (1. DFK Slaný), Petr Danda (Čechie Slaný), Michal Nykl, Libor Volf (oba MCE Slaný), Michal Kratina (Foboz Slaný) a Adam Fedrhanc (PK Třebusice, Foboz Slaný). Pokud se dá zdravotně dohromady tak nastoupí i sám vedoucí týmu Neny Hrubik (Foboz Slaný). Poslední ohlášenou posilou týmu je pak Václav Bažo (Foboz Slaný).

Sestava tedy dostatečně silná a zkušená, aby na turnaji dosáhla odpovídajícího úspěch, vše však bude rovněž záviset na tom, jak vybraní borci budou odolávat pátečním lákadlům jak ve Slaném, tak druhá část přímo v Dobrušce. Snad se v sobotu ráno sejdou na hřišti bojovně naladěni a své soupeře a míč uvidí pouze jednou ….